YoRuLdUm AnNeM

'Karışık Şiirler' forumunda ada.ekin tarafından 14 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

1. Ben Derdin “ Bak Bu Sana Yazdığım Son Yazı Artık Seni Anlatmayacagım Artık Bana Yaşattıgın Acıları Dökmeyecegim Kaleme Beklemekten Vazgectim Ben Seni Sevmekten Vazgectim Her Gün Ölmekten Vazgectim Aynı Senin Benden Vazgectigin Gibi Acı Verdi Canım Sokuluyormuş Gibi Oldu Ama Sildim Seni Hani Derdin Ya “ Sen Aglama Kıyamam “ Diye Kızardınya Bana “ Aglama Yeter Artık “ Derdin Ben Senin Yokluguna Aglarken Haykırırken “ Gel “ Diye Nerdeydin ? Kimin Ellerindeydin ? Kime Pardon Kimlere Bana Söyledigin Sözleri Söyluyordun? Suçu Bende Arama Ben Suçsuzum Suçlu Olan Aşk Suçlu Olan Sevgi Nedeni Bu Muydu? Sevdim De Mi Gittin Aslında Aşk Bile Degildi Bu Muhtemelen Ben Hayal Kuruyordum Fotograflara Bakıyorum Nasılda Gülmüşsün Bana Güler Gibi Nasılda Bakmışsın Şimdi Başkalarina Öyle Baktigini Düsünüyorum Daha Fazlasini Kaldiramadan Aglamaya Basliyorum Aglatıyorsun Beni Bir Sigara Bir Sigara Daha Derken Baktim Bagımlısı Olmusum Bu İlletin Rüyalarima Giriyorsun Nefes Alamıyorum Uyanıyorum Sonra Hıçkıra Hıçkıra Aglamaya Basliyorum Yoksun Ya Gözyaslarimi Silen De Yok Ölmek İstiyorum Diye Bagrıyorum “ Nerdesin Özledim Diyorum Yoksun Gelmiyorsun Ama Bu Sefer Bu Haykirislarım Bu Yazılarım Geri Dönmen İcin Degil Tam Aksine Gelme Diye Kabul Etmem Seni Tamam Inkar Edemem Sevgimi Ama Sen Gelme Özledim Desem Bile Gelme Biliyorum Yine Geleceksin Gelirsen Gelme Ne Olur Kaldıramam Bu Gidişi

:f71:YoRuLdUm AnNeM :f71:
    faceden bi arkadaşım paylaşmamı istedi beğenirseniz sevinrim...

icl@l, sevgi kaya, Burcu ve 1 kişi daha bunu beğendi.

2. cix

ada.ekin bunu beğendi.

3. saol kanka