yönetici

'Teknik Yardım' forumunda laledevri tarafından 5 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. lütfen yardın yorum yaptığım sayfalar görünmüyo

2. Cevap: yönetici

nedn kimse yardım etmiyo

3. Cevap: yönetici

Sorun nedir?

4. Cevap: yönetici

orda yazıyo konuda

5. Cevap: yönetici

Bilgisayında geçmişi çerezleri temizle ayarlarında herhangi bir sorun görünmüyor

6. Cevap: yönetici

anlamadı açı sölermisin

7. Cevap: yönetici

açılmış olan konuları göremiyorum yani yorum yaptığım

8. Cevap: yönetici

Sorun tarayıcınla ilgili olmalı ... Hangi tarayıcıyı kullandığını söylersen yardımcı oluruz bildiğimiz kadarıyla...

9. Cevap: yönetici

Hmm.Bir konudanmı giriş yapıyosun sitenin ana sayfasındanmı ? Yanlış hatırlamıyorsam operada direk konudan girersen o konuyo 2. girişinde üyelikten çıkmış oluyosun o mu dedigin ?:f20:

10. Cevap: yönetici

Firefox kullanıyorsan : ARAÇLAR>>ÖZEL VERİLERİ TEMİZLE deyip çıkan pencerede bütün kutucukları işaretleyip TEMİZLE de....

İntenet Exploerer kullanıyorsan :
    ÖNBELLEK TEMİZLEMEK İÇİN :

Araçlar menüsünü tıklayın. Menüyü göremiyorsanız menülerin gösterilmesi için klavyenizde Alt düğmesine basın.
    Tarama Geçmişini Sil seçeneğini belirtin.
    Dosyaları sil düğmesini tıklayın.
    Onay penceresinde Evet düğmesini tıklayın.
    Kapat düğmesini tıklayın. (Bu sorun çözmezse çerezleri de silmen gerekir bunun için>>)

Çrezleri silmek:

Araçlar menüsünü tıklayın. Menüyü göremiyorsanız menülerin gösterilmesi için klavyenizde Alt düğmesine basın.
    Çerezleri sil düğmesini tıklayın.
    Onay penceresinde Evet düğmesini tıklayın.
    Kapat düğmesini tıklayın.

Opera Kullanıyorsan :>>>>

ARAÇLAR>>>KİŞİSEL VERİLERİ SİL çıkan kutucukta DETAYLI SEÇENEKLERİ tıkla...Uygun bölümleri işaretle ve SİL de...

Önbellek temizlemek için :
    ARAÇLAR>>>TERCİHLER>>>GELİŞMİŞ>>>GEÇMİŞ dizininde DİSK ÖNBELLEĞİ yazan yerin sağındaki ŞİMDİ BOŞALT butonunu tıkla.....

kolay gelssin...