Yine Aynı Yerimdeyim....

'Karışık Şiirler' forumunda AsiGüL tarafından 19 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Yine Aynı Yerimdeyim...

Yanan bir yüreğim var yıllardır ateşi sönmeyen.Sen yoksun yine yanımda ve yine kar yağıyor.Geçen sene gibi canımdan can gidiyor.Sanki geçen her kış seni bana hatırlatıyor.Ben her zamanki yerimdeyim,seni düşünüyorum.Bak kar yağıyor,ve hayalin beliriveriyor gözlerimin önünde.Bu bir rüyamı,bu bir kavuşmamı bilmiyorum.Eğer kavuşmaksa hiç kar durmasın ebediyen yağsın eğer rüyaysa uyanmak istemiyorum.Kimse beni uyandırmasın bu rüyadan.Yine aynı yerimdeyim ben buradayım her zaman yandığım yerde.Gurbet semalarında.Bugün gökyüzü bir başka yağıyor.Hüzünlerim gözlerimden taşmış karlara karışıyor.Keşke bir kar tanesi olsaydım diyorum.Hiç değilse daha çabuk erir yok olurdum düştüğüm topraklarda.Yüreğimden kanlar süzülüyor sanki beyaz karların üzerine.Kızıla boyanıyor o saflığın timsali beyaz kar taneleri.Yok olmuş bir yürekten arta kalan cam kırıklıkları sanki gözyaşlarım.Kalemimden dökülen her cümle sana olan hasretimi anlatıyor.Ama hep bir şeyler eksik anlatamadığım.Ve fırtınalar kopuyor seni bana hatırlatan kar tanelerini alıp götürüyor,gözlerimin önünden.İzlerin kalıyor kalbimin en kuytu köşelerinde.Artık bir dahaki ne baharı, ne yazı nede kışı bekleyecek gücüm yok,olduğuna da inanmıyorum.Hayat rüzgarım sona erdi kopan son fırtınayla.Ben senin yokluğunla yaşamayı başaramadım.Yine aynı yerimdeyim sensizliğin buruk yalnızlığı üzerime çöküyor.Hasretin bedenimin her zerresini yaktıkça yakıyor.Ellerinin sıcaklığı hala şakaklarımda gibi.Oysaki sesin bile kilometrelerce uzaklarda.Özlemek çok garip neden beklediğimi bilmeden.Halbuki hasretinin bitmeyeceğini bile bile beklemek öyle zor ki.Yüreğim kefenlere sarıldı sevdiğim.Şimdi bir yolculuk var benim için kim bilir belkide senin olduğun diyarlara göç etmek üzereyim.Yine aynı yerimdeyim ama ruhum sana doğru hazır beklemekteyim…..

ALINTI

2. Cevap: Yine Aynı Yerimdeyim....

Aşk ve hasret dolu harika bir yazı okudum.Teşekkürler AsiGüL.:f40:

3. Cevap: Yine Aynı Yerimdeyim....

Evet Özlemi Anlatan Çok Güzel Bir Paylaşım Teşekkürler AsiGül..:f40: