yılbaşı büyük ikramiye

'Haberler' forumunda Blue tarafından 1 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. yılbaşı büyük ikramiye,yılbaşı ikramiyesi,yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar?

Milli Piyango İdaresi 31 Aralık 2010 özel çekilişinde, büyük ikramiye olarak 35 milyon lira verecek. Geçen yıl 30 milyon lira olan büyük ikramiyeyi bu yıl 5 milyon lira artıran idare, diğer büyük ikramiyelerde de değişikliğe gitti.

5 milyon liralık büyük ikramiyeden vazgeçilirken, yeni ikramiye planına 1 adet 3 milyon liralık, 1 adet de 2 milyon liralık ikramiye konuldu. 1 milyon liralık ikramiye ise geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 5 adet olacak.

Yılbaşı çekilişinde 2 milyon 964 bin 386 kişiye 190 milyon 405 bin lira ikramiye dağıtılacağı belirtildi.

2. Cevap: yılbaşı büyük ikramiye

Ahhh Ahhhh.Bu yaşıma kadar hiç milli piyango bileti çekmemiştim. Sanırım çekme vakti geldi.35.000.000 tane hayal kurdum bile şimdiden :f196:

3. Cevap: yılbaşı büyük ikramiye

Ben de hayatımda bir kez aldım.Lise yıllarında bir arkadaşımı hastaneye ziyarete gidiyordum.Bir günüm yolllarda geçmişti.Yorgun argın eve dönerken inatçı bir biletçiden bilet aldığımı hatırlıyorum.Son iki rakamı tuttu.:)

Şimdi o günden beri büyük ikramiye çıkar diye almıyorum.:f40:

4. Cevap: yılbaşı büyük ikramiye

Yılbaşı mı ikramiye mi:f73: ya bana çıkarsa :D tükenmeden hemen biletçinin yolunu tutayım..:f196:

5. Cevap: yılbaşı büyük ikramiye

O kadar ilginç bir toplumuzki ez azından kendim için konuşayım ne piyango ne sayısal loto ne toto nede herhangi bir şans oyunu oynarım ama Allahım şans bizede gülsede bir yerlerden para çıksa derim..:)