Yeşim Salkım Huzur Sokağı Dizisinden Neden Ayrılıyor?

'Popüler Diziler' forumunda Ceylan tarafından 22 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. Yeşim Salkım HUzur Sokağı Dizisinden Ayrılık Sebebi

Ekranların ilk muhafazakar dizisi olma özelliği taşıyan ve pek çok kişinin severek izlediği Huzur Sokağı Dizisinin kötü kalpli üvey anne Emel rolündeki oyuncusu yeşim Salkım diziden ayrılık kararı aldı.

Emel karakterinin kötülükleri nedeniyle her hafta insanlardan sert tepkiler alması ve bu tepkilerin sosyal medya aracılığıyla Salkıma da ulaşması oyuncuyu rahatsız etmiş.

Bu durumdan çok rahatsız olan ve huzuru kaçan Salkım’ın yapımcısına, "Sanat kariyerim boyunca hiç bu kadar kötü reaksiyonlar almadım. Hiç mutlu değilim. Beni senaryoda öldürün, ayrılmak istiyorum." dediği öne sürüldü.

2. Cevap: Yeşim Salkım Huzur Sokağı Dizisinden Neden Ayrılıyor?

Haber doğruysa, Yeşşim Salkım oyuncu değil demek ki...Zavallı aliye Rona ne yapsın kadın ömrü boyunca kötüyü oynadı.Ya da yakın zamandan bir örnek; Bihter( Beren Saat) hiç oynamamalıydı o zaman...Rolün iyisi kötüsü olur muymuş, bence bahane...

3. Cevap: Yeşim Salkım Huzur Sokağı Dizisinden Neden Ayrılıyor?

Oyunculuk her rolün hakkını verebilmektir bu kadar kolay olsa herkez oyuncu olabilirdi rahatlıkla kaldıramıyorsa yapmıyacak bu işi..

İyi ve kötü yorumlar tepkiler mutlaka alınacakdır hepsine hazırlıklı olmalıydı Yeşim salkım gerçi asıl işi müzik yapabildiği mesleği yapmalı..