Yepyeni forumdaş şerefine

'Önemli Gün ve Haftalar' forumunda chemist tarafından 10 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Yepyeni forumdaş şerefine

Arkadaşlarr yeni sitemize tamamen geçmiş bayram temizliğimizi güzelce yapmış bulunmaktayız.... Bu yenii sitemizle yenibir başlangıç yaparak üzeri hafifçe buğulanan elmas değerindeki dostluğumuzunda buğusunu almış olduğumuza göre ve de forumumuzun demirbaşlarından by_tualin de doğum günü olduğuna göre daha ne duruyoruz..

Gökte düğün dernek var dendiğinde merdiven dayamadan direkt uçarak gidebilen hanımlarımız vede onardan geri durmayan beylerimiz olduğuna göre haydin partiyee diyorum... Eller boşta gelmek yok herkess bişeylerr getirecekk...

İşte kendi ellerimlee hem forudaşlılarr hemdee by_tual için yaptığımm doğum günü pastası herkesee afiyett olsunn.. Klavyesini ben yicem ona göre...

2. ooo harika bir pasta demeyi çok isterdim metin ama bu pastayı yapmak için çok uğraştığın belli hem neden klavyesi senin oluyormuş bir tek o kısmı pastaya benziyor zaten...:f106::f106:

tabiki bende ellerim boş gelmedim mert'le zor oldu ama yinede başardım ve sizlere enfes içecekler hazırladım işin kolayına kaçtım :f196:

ellerime sağlık buyrun bakalım [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

çaylar ve kahvelerde hazır :f63:
    [​IMG][​IMG]

3. duydum ki burada parti varmış, hem yepyeni forumdasımızın, hem de TUAL arkadaşımızın doğum günü şerefine
    içeceklerde sınır yok buyurun arkadaşlar
    hayırlı ve uğurlu olsun yeni forumdasımız, nice nice yıllara TUAL
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

4. Ohhh ohhhh. Burada yok yokmuş. :f106: Herkes tam tekmil gelmiş. Eee bana getirecek bir şey kalmamış. Bende kendim geldim.:f106: Benim varlığım yeter beee. :f106: