Yeni yıl kutlama mesajları 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 10 Aralık 2013 tarihinde açılan konu

1. Yeni yıl yaklaşıyor 2014 yılına girmemize az bir zaman kala sizler için harika yeni yıl kutlama mesajları hazırladık.Sevdiklerinizin yeni yıllarını bu güzel kısa mesajlarla kutlayabilirsiniz.Uzaktaki sevdiklerinize uygun en güzel mesajı sayfamızda bulabilirsiniz.En güzel yeni yıl kutlama mesajalrı sizlerle..

2014-yeniyil-mesajlari-.

2014 Yılın herkese mululuk sağlık ve huzur getirsin diliyorum.

2014 Yılının gelmesiyle birlikte hayatınızdaki acı günler bitsin yepyeni sağlık ve huzur dolu günler sizlerle olsun.

Bugün yepyeni bir yıla giriyoruz sevdikleriniz ve ailenizle birlikte 2014 yılında mutluklar sizlerin olsun.

yeni-yilresmi977.

Yeni yılınız kutlu ve mutlu olsun 2014 yılı sağlık huzur ve bol kazanç getirsin sizlere ve tüm sevdiklerinize

2014 yılına sayılı günler kaldı 2013 yılını uğurlayıp yepyeni huzur ve mutluluk dolu en önemlisi sağlık dolu güzel bir yıl geçirmek dileğiyle;

mutlu-yillar-.

Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine, ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır.Yeni yılda hepizin mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..

Herkes bir başkasına yardım etseydi, herkesin işi yapılmış olur. Yeni yıl paylaşımlarımızın yılı olsun. Mutluluk, esenlik ve sevinçler getirsin. Mutlu yıllar dilerim.

Yine bir yıl başı yaklaşıyor bu yıl başı sevdiklerinizle birlikte mutlu huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızın aynı güzellikte geçmesini diliyorum.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır yeni yıla ayrı girerken üzüldüğüm. Yeni yılınız kutlu olsun!