yeni yıl günaydın mesajları 2016

'Zaman Tüneli' forumunda Demet tarafından 26 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Demet

Demet Editör

yeni yılda günaydın mesajları

Günaydın Sevgilim Seninle başlıyorum 2016 Yılına doğan güneşim sensin sen benim günümde ki en aydınlık günlerimsin bebeğim benim günaydın sevgilim..

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın GÜNAYDIN.

Güneş ısıtmaz bedenimi senin gözlerin gibi, nefesim boğar beni seni görmediğim zaman

sevgilim seviyorum seni günaydın aşkım benim.. 2016 Yılın Kutlu olsun

Yeni yılın ilk günü ilk sbahı . Yine aklımda sen. Aklıma girdiğin ilk gün kadar taze.

Sen hep gözlerimdesin, sen benim güneşimsin, yarınlarımdaki ümitlerimsin sen benim biriciğimsin... Yeni Yılın kutlu olsun

Hayatın EN güzel anı şuan sevgilim, Neden biliyormusun? Bugünede seni severek başlayacağım için... Seni çok seviyorum günaydın birtanem.. Yeni yılın kutlu olsun

Sensiz uyansamda bugüne, sensiz başlasamda hayata yeniden, renkler gözüme soluk gelsede bugün inadına seni düşünüp mutlu olacağım sevgilim, günaydın birtanem benim..

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum.. GÜNAYDIN

Bugünün gözlerin gibi parlak, nefesin kadar sıcak, saçların gibi güzel olması dileğiyle günün aydın Yeni Yıl huzurlu ve bolluk olsun sevgilim..

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Günaydın Mutlu yıllar dostum!

benim her günüm sensin, hergüne adınla başlıyorum 2016 yılınada seni düşünerek giriyorum benim yıldızım, benim güneşim sensin sen benim hayatımsın biriciğim günaydın olsun sana sevgilim..

Günümün aydın geçmesi için sen olmalısın hayatımda ki benim için o günlerin bir anlamı olsun birtanem seninle hayat cennet gelir bana biricik sevgilim günaydın.. 2016 bize uğur getirsin

Yıl 2016 Yine güneş doğuyor adınla başlıyorum hayata, güneş gözlerin gibi yakıyor içimi cennet gözlüm günaydın olsun sana.

Günaydın Arkadaşım, uyan artık yıl 2016 ve sabah oldu, horlaya horlaya bir hal oldun yeter artık bizdeki de can

Geçen yılı unut 2016 Yılına bak merhaba de GüNaYDıN kardeşim

Allah'ın rahmeti ve bereketi her daim üzerinize olsun, evinizden huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.2016 size huzur getirsin Hayırlı Sabahlar

2016 yılında Huzurun bol olması dileği ile Günaydın

2016 Yeni Yılın bu ilk sabahının Size huzur getirmesi dileğiyle, hayırlı sabahlar.

Kalk artık hayatımın karanlığını aydınlatan güneşim kalk Yıl 2016 oldu GÜNAYDIN.

Yanımdayken hasretim, hayatımın gülü, güzel gözlüm GÜNAYDIN bak 2016 yılındayız

Sen, bir rüyanın gerçeğe dönüşen en tatlı halisin aşkım... Günaydın.. iyi yıllar

Günaydın aşkım yine işe geç kaldın, işten atılcan hadi ama aloooo sene 2016

En tatlı sabahlar çokokremle değil, benim mesajımla başlar.Günaydın.

Günaydın dostum, yastık kafandaki bitlerden rahatsız oldu, uyan da rahat etsin!

Şafak vakti duam, Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün ve hayırlı bir yeni yıl nasip etsin. Günaydın

Yeni bir güne yeni bir yıla daha hayırlara vesile olması dileğiyle uyandık çok şükür. Tüm Dostlara Hayırlı Günler.

Günaydın hayatımın anlamı tek sevdam her sabah sana günaydın demek en güzel şey..yeni bir yılda günaydınn

Yüzünüzden gülümseme, kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun Yeni Yılınız kutlu olsun

Kalbimi aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere günaydınlar...iyi seneler

Günaydın sabahımı aydınlatan Güneşim 2016 yılı bize uğur getirsinn

Günaydın dostum, Yeni Yılın sana mutluluklar getirmesini dilerim

Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Bir tanem benim. iyi bir yıl diliyorum

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim iyi seneler