Yeni Moda Kapri Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Blue tarafından 16 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Yaz aylarının vazgeçilmez pantolon tarzı kapridir.Hem rahat hem de şık.Bir de ayak bileğinize halhal takarsanız :f196:

Günlük kıyafet modelleri arasında en çok tercih edilen tasarımların başında yer alan yeni moda Kapri Modelleri ,yaz aylarına yakışan renkleri ve ince kumaşları ile bu sezonunda en popüler tasarımı olacağa benziyor.Bol kesimli spor modelleri her tarz bayanın severek giydiği en rahat modeldir diyebiliriz. Yeni sezonun moda renkleri ile tasarlanan bu harika pantolonlar,gün içinde her yerde giyebileceğiniz son derece rahat ve şık tasarımlardır.Dar kesim modelleri ise ,hem gece davetlerinde ,hem de gün içinde kullanabileceğiniz oldukça kullanışlı ve modern tasarımlar olarak ,her tarz bayanın tercih edeceği oldukça şık modelleri ile, yaz aylarının vazgeçilmezi olacağa benziyor.

Bayan Kapri 1. Bayan Kapri 2. Bayan Kapri 3. Bayan Kapri 4. Bayan Kapri 5. Bayan Kapri 6. Bayan Kapri 7. Bayan Kapri 8. Bayan Kapri 9. Bayan Kapri 10. Bayan Kapri 11.

2. Kapri diyor bana bak, tshirtler diyor yok bana bak, kızlarda diyorki o kıyafetleri gösteren benim pigme gibi olsan neye yarar siz en iyisi bana bakın
    Şimdi biz hangisine bakacağız Bluemmm :f30:

3. geRçekten çok şık kapRiLer

4. hepsi birbirinden güzel tşkler paylasım için