Yeni moda Çanta Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda Wish tarafından 14 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Çanta, kıyafeti tamamlayan en önemli parçalardan. Son yıllarda tasarımcıların özellikle üzerinde durduğu çantalar farklı tasarımlar ve farklı tarzlarda karşımıza çıkıyor. Binlerce model arasında kararsız kalmak ve mükemmel çantayı bulmak giderek zorlaşıyor. Çoğu kadın çanta seçiminde vücut şekline önem vermez. Ya kıyafetine ya rengine ya da çantanın modeline göre seçim yapar. Ancak şunu unutmamak gerekir ki çantalar görünümü tamamen değiştirebilir.
    Çantanın büyüklüğü, boyutu ve şekli sizi zayıf ya da kilolu gösterebilir. Kıyafetin stiline ve kesimine nasıl önem veriyorsanız, çanta seçerken de şekline ve vücudunuza uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Seçtiğiniz çantayla hem kusurlarınızı kapatabilirsiniz hem de dikkatleri en güvendiğiniz yerlere çekebilirsiniz.
    Kıyafetinizi mükemmel tamamlamak ve stilinizi doğru tanımlamak istiyorsanız çanta seçerken vücut şeklinizi de göz önünde bulundurmalısınız. İster zayıf olun ister kısa boylu taşıdığınız çantanın silüetinizi en iyi şekilde göstermesi gerekir.

çanta modelleri 2015-6. çanta modelleri 2015-7. çanta modelleri 2015-8. çanta modelleri 2015-9. çanta modelleri 2015-10.

2. Cıvıl cıvıl çok güzeller..:f106: Teşekkürler WisH Abla..:f40:

3. hepsi çok güzeller ya ben daha önce neden görmedim bunları çanta almıştım yeni :f106:
    ama olsun azda olsa benziyor kırmızı olana :f40:
    Teşekkürler Wish güzel paylaşım olmuş:f40:

4. Çanta kullanmayı pek sevmeyen biriyim ama mecburiyet karşısında güzel modelleri incelemeyi seviyorum yazlık çantalar çok şık ve albeni diye düşünüyorum vermiş olduğun modellerde harika bence teşekkürler WisH

5. bence hiç birisi birisinde üstün değilidr hepsi de güzel :f118: :f40: :) :f73:

6. herbiri ayrı güzel modeller wish emeğine sağlık olsun