Yeni Mesajlar Sevgiliye

'Karışık Sözler' forumunda ZORBEY tarafından 5 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. En Yeni Mesajlar, Yeni Mesajlar,Yeni Sms sözleri,En Yeni sms,Yeni kısa mesajlar,En güzel cep mesajları,
    Sms mesajları

Gülüşüne Aldandı Gözlerim, Sözlerine Aldanda Zavallı kalbim, Haydi Şimdi Mutlu Ol Bu galibiyet Senin, Ben Ağlarım yarınlarıma Ben Ağlarım Aldanışlarıma Sen Mutlu Ol Yalancı Sevgilim…

Senin Bir Gülüşün Unutturur Bana Acıyı, Derdi Elimi Tutuşun ısıtır Buz Kesmiş Bedenimi Ve Senin Bir Bakışın yeter Sevgilim işte Ben Ozaman Ne Yalan Dinlerim Ne ölüm Bilirim Sevgilim…

Hasretler içinde Kalbim, Seni Özledim Herşeyim, Seni Bekler Nasır tutmuş Ellerim, Seni bekler Atmak için Çırpınan Kalbim Seni Seviyorum Birtanecik Sevgilim…

Hayatı Seninle Yaşarım, Hayatın tadını Seninle Çıkartırım Sevgilim Hadi Tut ellerimi Kaçalım Yalanlardan Hadi Tut Soğumuş Kalbimi Gözlerinle ısıt bedenimi Sevgilim..

Seninle Sohbet Edince Güler Gözlerim, Sen Güldüğün Zaman Sanki Hızlanır Zamanla Yarışır Kalbim, Sen Benim Yaşama Sebebimsin Sevgilim Sen Bana yalan Dünyada gerçekleri Hissettirensin Biricğim..

Seninle Olmanın En Heyecanlı Yönü Ne biliYor musun.. Birilerinin Bizi Görme Tedirginliğiyle Korkusuzca Yollarda yürümek..

Zülmü Alkı$LaYamam,Zalimi AsLa SéVéMéM Gélénin Kéyfi için GéçmiŞé Kalkıp Sövemem !

Kapandı Kalbimin Kapıları Atmaz Oldu Umutlarım Atmaz Oldu Adımlarım, Şimdi Yoksun Yanımda Seni Düşünür Seni Özlerim, Sen Beni Ben ise hayatı Bıraktım Sevgilim..

Bir isyanı Oynuyorum hayatta, Terkedilmişlerin Hakkını Arıyorum yalan Hayatta, Herşey yalan olmuş Herşey Toz Olmuş, Sadece Aldanmışız, Zamanın Pembe Rüyalarına..

Sen Gül Sevgilim Sakın Asma Yüzünü, Sen Her güldüğünde Ben Senin için Bir Adım Daha Atıcağım Umutlarımıza Sen Yanımda Olduğun Sürece Katlanırım Bu Yalan Hayata AŞKIM…

Acısada Kalbim Sözlerinle, Ağlasada Gözlerim Her Gidişinde Yine Seni Seveceğim Sevgilim Bekleyeceğim Seni, Gittiğin Gibi Gel Sevgilim daha Fazla üzme Kalbimi Daha Fazla üzme Gözlerimi Bebeğim…

Eskiyen Anılarımı Hatırlarım ve ağlarım, Ne güzel Günlerdi Derim Ve Hatıraları Gözyaşlarımla Kapatırım.. Seni Düşünürüm Seni Yazarım ve Her Yazdığım Şiirleri Yine Hatıralarıma Saklar Ve Bakar Ağlarım Ben Aşığım Ben Sadece Sana Sevdalıyım Gül Çiçeğim..

Ne Sözler Anlatır Sevgimi Nede Şiirler Anlatır içimdeki Huzuru, Sevinci Sen Yazılmamış Bir Nota Gibisin Sen Yazılamayacak Kadar Anlamlı Şiir Gibisin Sen Aslında Sadece benimsin Benim Hayatımdaki En Güzel Melodisin Sevgilim…

Zararlı Değilsin Sadece bağımlılık Yapıyorsun Sevgilim

Sadece Gözlerin Baksın Bana Sadece Kalbin Benim için Atsın Bu hayatta işte Ozaman Aşık olurum Sana Bebeğim..

Aşk Sadece Güzel Sözler Söylemek Değildir Aşk Aslında Güzel Sözleri Gözlerle ifade Etmektir Sevgilim..

Hayat Umrumda Değil Artık, Sen Ol yanımda yeter Sevgilim, Sen Ol’ki yanımda hayat Bizi Kıskansın Herşeyim.

Bir Gözyaşı Kaldı Senden Hatıra Gözlerime, Bir Yalnızlık Bıraktın Senden Ayrı gecen Saatlerime Bir Seni Bekledim Mutluluğun, Huzurun Olduğu Yerde Gelmedin Seni bekledim Her Nefesimde…

Yarınlarımda Bir güneş Ol istedim Sadece Sözlerinle Değil Gözlerinlede Beni ısıt istedim Sevgilim, Senden Başka Bir hayat istemem Senden Uzakta Yalan Gülüşler istemem Birtanem Ben Seninle Hayat Bulmuşum Seninle Giderim Sevgilim

Senden Uzaklarda Olsamda Kalbimdesin Birtanem, Hayalini Kurarım gecelerime Gözlerini Çizerim Gecenin Sessizliğine, Ben Bir Seni Sevdim Sevgilim Ancak Seninle Atar Bu Kalbim Herşeyim benim..

Yarınlara Değil Gözyaşlarım Sadece Aşkımıza Bırakıp Gitme Beni Arkada Karanlıklara Atma Birtanem, Ben Sadece Seni Sevdim Bu Kalbim Bir Sende Atar Bu kalbim Bir Sözünle Hayata Küser Servgilim..

2. Cevap: Yeni Mesajlar

Sevmek sadece sevdiğin yanındayken onu sevmek değil o yokkende varmış gibi,sanki yanındaymış gibi sevmektir ve ona daima sadıkı KALMAKTIR…

Birgün hayat dedikleri şeyi merak edersen unutmaki hayat hayatın boyunca hayatım diyebileceğin insanı bulunca başlar ve hayat seninle başlıyor HAYATIM!

Dayanamam inan dayanamam buna unutamam biran dokunamam sana harcanırım uğruna aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda

Çiçekler güzeldir güller kadar değil gerçekler güzeldir hayaller kadar değil sen güzelsin birtanem kalbin kadar değil seni herkes sever benim kadar değil

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü çok özledim..

Gecenin zifri karanlığında düşüyorsun aklıma.Bunca karanlığa, karamsarlığa rağmen, bıkmadan usanmadan düşünüyorum SENİ.Belki de hasrettir bizi böyle sevdaya iten. Onun için kızsammı bilmiyorum ayrılıklara? Çelişkide kalbim birşeyi biliyor. İnanıyorum ki SENİ ÇOK SEVİYORUM..

Yıldızlarda kayar durmaz yerinde, solar güzelliğin kalmaz yüzünde sensiz can verirken son nefesimde bir yudum su vermeye gelemezmisin.. gelemezmisin.

İki kıyı gibiyiz bizi ayıran nehir aslında tek bağımız, senin üstünden geçen bulut benim yağmurum.. İki kıyı gibiyiz hep biraz uzak ama sonsuza dek bir arada…

Seni özlemek acı cekmekse, o acıyı seve seve çekiyorum, seni sevmek günahsa hiç çekinmeden günaha giriyorum, sana tutulmak ölmekse al canımı sana veriyorum, seni çok ama çok seviyorum

ánLát ! yüréğímé DámLát Gözyáşíní . áLmá áhímí , ánlá pármák úcúmDá ácí ! ßú káçíncí súskúnLúğúm , TébéssümLér yáLáncí , Kánáttíğín yétér ártíK áçmá yárámí .

KıyMeT ßiLméYén KaLßé SévGim HaRaM,YoLuNu ßéKLéYip GéLméYéNé YazıKLaR,SévDim DéyiPTé aLDaTaNa LanéT,ßéNi SonSuzA KaDaR SévéNé ßu CaNım KuRßan oLSun…!

BiziM KavuŞmamıZ Bize BaĞLıdır.HeR YokuşuN Sonu DüzE Bağlıdır.Her BahaRın SoNu Güze BağLıdır.Hayatım Verdiğin Söze BAğLıdır..ihtimâLLêrim Zâyif..

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!

PantoLonum Yama Limd SaLLama Ardımda Tarama YaKarIm $İm$eq qİßİ ÇakarIm KaßadayI dinLmm qIrtLagIna TaKarIm ßen ßuyum ßen Suyum Öz v Öz ßurSa Cocuquyum…AdreSimİ SorArSANıZ ;qAyrİ m$ur Smtİ dLiqAnLı Cadsİ avarLr MahaLLesİ ßi$koPatLLar SokaqI no :9 vd YoqUz

BeLki birgün dikenLer kanatacak eLLerinizi,beLki serseri bir kurşun deşiverecek yüreğinizi, beLki birgün öLüm kapInIzI çaLIverecek apansIz.. Ama ne siz eLLerinizi çekecek dikenLerden, nede ben. Ne siz korkacaksInIz geceLerden, ne de ben. Ne siz vazgeceksiniz bu kavgadan nede ben!!!

Aklıma yar gelir feleğim şaşar,öyle bir hasretki içimden Taşar,Bu gönül En fazla 3 Gece yaşar,EceLe Bırakma gel al Canımı,kimseye Bırakma Sen al Canımı…

Öyle bir aşk isterim ki hiç yaşanmamış olsun, Öyle bir söz söyleyeyim ki hiç söylenmemiş olsun, Öyle bir dert çekeyim ki çekilmemiş olsun..

Hani a$kLar MutLu SoNLa ßiTerDi HepSi ßir 0yunmu$ HepSi ßir YaLan ! Hani $anSım ßir Gün GeRi DönerDi HepSi ßir 0yuNMu$ HepSi ßir YaLan ! NeReDe SaYıSız YeMin VeReNim neReDe YoLuma GüLLer SeReNim Hani YaR NeReDe CanDan SeVeNim HepSi ßir 0yunmu$ HepSi ßir YaLaN

Çöldeki Tek Göl Olsan Bile Seni Yaşatmak İçin Hergün Ağlarım !

Bir silahım olsaydı bir silahım; yoksulluğu şakağından,kaybetmeyi kalbinden,yalnızlığı sensizliği alnından ,alnının tam ortasından vururdum….Bir kerecik söyle demiştin söyleyememiştim hani, işte şimdi söylüyorum SENİ SEVİYORUM!

Aşktı o! Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, doludizgin gidişime dur diyen…

ßiz Né Paranın DéLisi, Ne $éréfsiz GöLgési, Né KansızLarın ßékçisi, Nédé SiLahın Tétikçisi OLduk. ßiz GönLümüzün éfé’si, OrtamLarın DéLisi OLduk. Bu Saattén Sonra Géçici Hévés DéiL Hak édéné NéFés Oluruz..

GözL£Rim s£ni RahatsIz £di¥oRsa kapatIRIm ßiR daha a¢mam sözL£Rim s£ni RahatsIz £di¥oRsa susaRIm ßiR daha konu$mam vaRLIqIm s£ni RahatsIz £di¥oRsa öLüRüm ßiR daha kaR$Ina ¢Ikmam s£vqim s£ni RahatsIz £di¥oRsa üzqünüm ߣߣĞiM ßuna £nq£L OLamam

Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayı ve unutulmanın acısını öğrettiler ama seni bana unutturmayı asla öğretemediler.

Piyasada degiLim,PrensipLerim yoktur Ama Seviyesiz degiLim.Kuralları Sevmem ama yersiz yere çignedigim qörüLmemistir.Kinci degiLim Ama unutmam.Sefkat gösteririm ama sımartmam.DaLga geçerim ama kırmam.Ciddiye aLırım ama kapıLmam.Huzur veririm Ama Söz vermem.Sahip olurum Ama AiT Olmam

ßakıyorumda HerkeSde ßi Hava ßi ÇaLım. Şunu ßiLin ‘Herkes ARTİST olabilir.. Ama YÖNETMEN benim, istediğime ROL verir, istediğimede YOL veririm !!

Ben İsterSem AteŞi KüL DikeNi GüL GeCeyi Gün £deRim.Ben İsteRSem, BaŞı BeDendeN KaLßi YeRindeN AgaCı KöküNden SökeRim. Ben İsterSem, MeSkeni ALem ALemi KraL KraLı SoytaRı £deRim. Ben İsterSem, Zamanı ALır GüneŞi BatıRıR KıyaMeti KoPaRıR GideRim…