Yeni Google arka plan

'Teknoloji Haberleri' forumunda HazaN tarafından 10 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Bugün google'ımı açıp foruma girmek için hazırlık yaparken gözlerime inanamadım. Karşımda o eski beyazlar içindeki google yazısı yoktu. Bir ormanda yeşillikler içinde karşıladı google beni ve büyük bir sürpriz oldu bu bana.

Kendi seçtiği pekçok arkaplandan farklı olarak kendi istediğimiz resmide yükleme imkanı veren google'ı beyaz kullanmaya alışanlar yakında isyan bayrağı açacak olabilir.

Sizler beyaz ekranımı tercih edersiniz yoksa böyle her seferinde farklı bir google görüntüsü hoşunuza gidiyor mu?

2. Cevap: Yeni Google arka plan

Çok hoş olmuş ..

Bence böylesi beyazdan daha iyi.. :))

Buradan Larry Page 'e sesleniyorum.. :D ( Öldümü yaşıyo mu onuda bilmiom amaaa.. ::D )

Haftada bir böyle süprizler güzel olabilir.. :D

3. Cevap: Yeni Google arka plan

Evet Hazanım aynı süprizi bende açınca yaşadım.:)
    Her zaman ki gibi sadelikten yanayım;)

4. Cevap: Yeni Google arka plan

Bende beyaz ekran istiyorum. Bu yeni arka plan her açışımda gözümü yoruyor

5. Cevap: Yeni Google arka plan

:f20: Ben süpriz falan göremedim !!! Pc im hala gelmedi, emanet pc de M.Ö. den kalma bişi olduğu için toolbar da yok sanırsam o yüzden göremedim :( Neyse zaten süprizleri de sevmem :) Akşam evden bakarım artık nası bişi :f196:

6. Cevap: Yeni Google arka plan

ya benimde çok hoşuma gitti ama benimki çok şahane bir çöl resmi böyle daha iyi oldu

7. Cevap: Yeni Google arka plan

VaLLa kararsızım... İkiside güzeLdi