yeni doğmuş bebek için tebrik mesajı

'Güzel Sözler' forumunda Demet tarafından 26 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. Demet

Demet Editör

yeni doğmuş bebek için tebrik mesajı

Hoşgeldin ailenle beraber sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirmeni dileriz. Kardeşim sizinde gözünüz aydın ALLAH analı babalı büyütmeyi nasib eylesin

Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz. Gözünüz aydın.

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. Bir ömür boyu minik kızınızla birlikte mutlu ,huzurlu, sağlıklı bir hayat geçirmenizi dileriz.

Guzeller guzeli Kızımız HOŞGELDİN yuvamıza.

Sevgili .... ailesi, sizi böyle sirin bir bebek icin tebrik ederim. Allah saglik versin ve anali babali büyüsün

Kararan bu dünyaya ışık olursun inşallah.Ailenle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam dileriz

Dünyada herşey senin olsun, Rabbim her gününü güzel eylesin, ablanla,annenle,babanla bereketli,huzurlu bir ömür sürsün

Yeni anne ve babaya mutluluklar dilerim, kendinize ve ufaklığa iyi bakın.

İyiki doğdun Bebek, Anne ve Babanla birlikte nice sağlıklı ve mutlu seneler geçirmen dileğiyle

Gözlerini dünyɑmızɑ ilk kez ɑçɑn bebeğinize Allɑh’tɑn uzun ömür, siz değerli ɑnɑ ve bɑbɑsınɑ dɑ hɑyırlı bir evlɑt olmɑsını niyɑz ederim.

Allah analı babalı büyütsün. Ne kadar sevinçli olduğunu hissedebiliyorum kardeşim.

.... bebek aramıza hoşgeldin. Annen ve babanla birlikte sağlıklı,huzurlu,mutlu, uzun bir ömür diliyorum

Ailemizin son ve yeni üyesine dünyɑmızɑ hoş geldin diyor size ve ɑilemize hɑyırlı uğurlu olmɑsını temenni ederim.

Aramıza hoş geldin minik bebek, Allah nazarlardan saklasın.

Bebeğinize sağlıklı ve mutlu geçecek uzun bir ömür dileriz. Bu küçük insanın, her anne baba için dünyanın en değerli varlığı olduğunu biliyoruz.

Allah analı babalı büyütsün . Bebişini kokla benim için. Bebişimize Allah uzun, sağlıklı, mutlu bir hayat nasip etsin inşallah

Minik bebeğin yɑnɑklɑrındɑn ileriki günlerde öpebilmek dileğiyle, kendine ve ufɑklığɑ iyi bɑk. Geçmiş olsun…

Yağmurla gelen Yağmur Damla bebek hoş geldin dünyamıza, hayırlı sağlıklı analı babalı uzun ömürler diliyorum

eşini ve seni tebrik ediyorum annesi gibi çok güzel bir kız dünyaya getirmişsin umarım çok akıllı bir evlat olur

RABBİM bu güzel günde doğan kızımıza hayırlı ömürler nasip etsin

Haberinizi yeni aldım, çok mutlu ettiniz beni. Yakında yanınızdayım. Minik oğluşuma iyi bakın canlarım benim.

Daima annesi, babası ve sevdikleriyle geçireceği huzur, sağlık ve mutluluk dolu upuzun bir ömür dilerim

Allah eşin ve kızlarınla birlikte hayırlı,sağlıklı, uzun ömür versin. sevgilerile

Hayatımızı renklendirdin. Nice sağlıklı mutlu huzurlu günler görmen dileğiyle.... o minik gözlerinden öpüyorum

Hoşgeldin Bebek .Ailenle beraber inşallah bir ömür boyu mutlu ve sağlıklı olursun.

Ailemizin son ve yeni üyesine dünyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.

Yeni anne ve babaya mutluluklar, yeni doğan yavrunuza uzun ömürler dileriz. Bebeğinize hoş geldin, size de geçmiş olsun diyoruz.

Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, bebeğinizi, anne ve babayı kutluyoruz.