Yeni doğan bebek için hayırlı olsun mesajları

'Güzel Sözler' forumunda HazaN tarafından 29 Mayıs 2014 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ya da tanıdığınız bir yakınınızın dünyaya yeni gelen bebeğini kutlamak için gönderebileceğiniz güzel mesajları burada bulacaksınız. Tabi eşinize alacağınız hediye kutusuna da güzel bir not yazmak isteyebilirsiniz. Herkes için en güzel yeni doğan bebeğe hayırlı olsun mesajları konumuzda.
    • Bana dünyanın en güzel hediyesini verdin. Seni çok seviyorum birtanem
    • Bana benden bir parça hediye ettin sen herşeyin en güzeline layıksın karıcığım
    • Yeni bebeğe hoş geldin der, anneye geçmiş olsun dileklerimizi sunarız
    • Dünyanın en tatlı bebeği, yeni yaşama merhaba! Umarım sağlık ve başarı dolu bir hayatın olur.
    • Öyle bir evlat olsun ki yaptıkları ile gurur versin hep yüreğinize. Umarım sevgi ve başarı dolu bir hayatınız olur
    • Yeni dünyalıya merhaba ve hoşgeldin dileklerimizi iletirsiniz
    • Aileye yeni katılan üye ile birlikte bir ömür boyu mutluluklar
    • Duyduk ki dünyanın en şanslı bebeğini dünyaya getirmişsin umarım sağlık ve başarıyla dolu bir hayat yaşar
    • Allah analı babalı büyütsün
    • Kendine ve yeni doğan bebeğine çok iyi bak gözünüz aydın
    • Öyle bir evlat olsun ki, yaptıkları ile gurur versin. Sevgi ve başarı dolu bir hayat yaşaması dileğiyle
    • Yeni bebeğin ailesine ve çevresine hayırlı bir evlat olmasnı diler, sağlıklı ve mutlu bir ömür temenni ederiz
    • Eşsiz gözlerini hayata açan güzel melek, dilerim hayatta her şey minik yüreğinin istediği gibi olur.
    • Yeni doğan bebeğinizle birlikte kötülüklerden uzak bir yaşam diliyorum