Yemekteyiz replikleri

'Eğlence' forumunda karakız tarafından 19 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. -tam bi fiyaskoydu-bunun içinde soğan mı varr ?? -kusura bakmayın yiyemiyeceğim -tek kelimeyle berbat -aç olduğum için yiyorum -aç kaldım onun için 1 puan - kendi evinde her gün en az 15 çeşit yemek pişiyor ya 5 çeşit yemeği beğenmiyor şahsiyet. gel de kızma işte -Damak tadıma uygun değildi -- et yemem ama köfte yerim.- kıyma yemem ama kebap yerim. Mercimek Çorbası; aynı bildiğimiz Mercimek çorbası gibi olmuş.Hiç bir fark bulamadım.. -çorba tam kıvamında.+teşekkürler.-ana yemekte çok lezzetliydi.+sagolun.-masa düzeni ise şahaneydi.+çok mersi efendim.-ama puanım 3.+hönkgg.!!!yarışmadaki hiç kimseyi kendime rakip görmüyorum

Alıntı..

2. Cevap: Yemekteyiz replikleri

bu program tam bir komedi geçen gece kanal gezerken tesadüf ettim kadın sanki her gün evinde nar suyu içiyor gelmiş mutfağa ev sahibinden nar suyu istedi ev sahibi yok deyince kivi suyu diye sormaz mı ölür müsün öldürür müsün :f30:

3. Cevap: Yemekteyiz replikleri

Mercimek Çorbası; aynı bildiğimiz Mercimek çorbası gibi olmuş.Hiç bir fark bulamadım..
    :)

4. elifduygu

elifduygu Yasaklı

Cevap: Yemekteyiz replikleri

cok sacmalıyorlar ıste :D puan vermemek ıcın elınden gelenı yapıyorlar. genelde 2 yüzlü oluyorlar tabi 3-5 yüzlü olanlarda karsımıza cıkabılıyor..

5. Cevap: Yemekteyiz replikleri

çorba tam kıvamında.+teşekkürler.-ana yemekte çok lezzetliydi.+sagolun.-masa düzeni ise şahaneydi.+çok mersi efendim.-ama puanım 3.:f30:

gel bana aqz burun dal diyo resmen ya ben olcam saç baş girişmiştim valla :f196: