Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

'Ev ve Dekorasyon' forumunda HazaN tarafından 27 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

 1. Yorucu bir günün ardından evimize geldiğimizde dinlemek ve geceleri yatmak için yatak odalarına gireriz. Bu nedenle yatak odalarının düzenli ve rahat olması gerekir. Bu nedenle Yatak odası dekorasyonu çok iyi yapılmalıdır.
  Yatak odanızı dekore edeceğiniz zaman şıklığı ve konforu eşit ölçüde tutmanız gerekir. Ancak hiçbir zaman sadece şıklığı ön plan çıkartmayın. Çünkü şık olan her şey aynı zamanda da rahat olmayabilir. Ayrıca gece yatarken rahat bir şekilde uyumanızı yatak odanızın şıklığı değil konforu sağlayacaktır. Bu nedenle sadece şıklığı ön planda tutmamalısınız.

  Yatak odanızı dekore edeceğiniz zaman seçeceğiniz renklerin sizi bunaltmaması son derece önemlidir. Seçeceğiniz renklerin içinizi rahat ettirmesi gerekir. Bunun içinde daha çok açık renkleri seçmelisiniz. Ayrıca odanızın gözünüze hoş görünmesi için mobilya renkleri ile duvar renginin ve perde renginin de birbirine yakın olması gerekir. Bu sayede odada hem şıklığı hem de konforu ön plana çıkartmış olacaksınız.

  Birçok kişinin yaptığı en büyük hata yatak odalarının şık görünmesi için birçok farklı mobilyanın yatak odalarına sokulmasıdır. Bunu kesinlikle yapmamalısınız. Yatak odalarınız öncelikle geniş bir alana sahip olmalıdır. Yani eşyaları yerleştirdiğinizde de yatak odanızın içinde rahat bir şekilde hareket edebilmelisiniz.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Nisan 2015
 2. tşk hazan hepsi güzeldi
   
 3. teşekkürler hazanım
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Nisan 2015
 4. Emeğine sağlık Hazan[/COLOR][/SIZE][/FONT]
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Nisan 2015
Yükleniyor...
- Yatak Odası Dekorasyonu Forum Tarih
Genç kızlara yatak odası dekorasyonu Ev ve Dekorasyon 2 Eylül 2009
Yatak Odası Dekorasyonu Ev ve Dekorasyon 31 Mart 2009
Yatak odası dekorasyonu Ev ve Dekorasyon 15 Ekim 2008
Boncuklu Yatak Odası Modelleri El Becerileri 6 Şubat 2014