Yarışmada Eşini Takas Etti!

'Magazin haberleri' forumunda Ceylan tarafından 6 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Dizlerden sonra yarışma furyasının başladığı televizyonlarda en çok izlenen yarışmalardan biri de Kanal D'de yayınlanan şans kapıda. Yarışmacılara soracakları soru karşılığında bir eşyasını takas etme üzerine kurulu yarışmada bir ilk yaşandı.

Yarışmanın bu akşam yayınlanacak bölümünde 4 bin TL'lik kredi kartı bulunan yarışmacı bu borca karşılık eşini takas etmek istedi. her şeyden önce eşi bu duruma şok oldu tabi. Herkesin şaşkın bakışlarına maruz kalan yarışmacı böyle bir şeyin mümkün olmadığını öğrenince vazgeçti.

Asıl önemli olan bir insanın bunu nasıl düşünebildiği...Yorum sizin...

2. Cevap: Yarışmada Eşini Takas Etti!

Para herkesi değiştiriyor. İnsanlar böyle iki yüzlü. Ben o kadının yerinde olsaydım. Hemen boşardım.

3. Cevap: Yarışmada Eşini Takas Etti!

Para herkesi değiştiriyor.Önemli olan para sahibi olmak değil önemli olan parayı görünce değşmemek.

4. Cevap: Yarışmada Eşini Takas Etti!

yarışmayı izledim yarışmacı eşine takas etmedi sadece bir espiriydi olayı çarpıtmayı ne kadr çok seviyorsunuz böyle

5. Cevap: Yarışmada Eşini Takas Etti!

adam gerçekten eşini takas edecek değil heralde:) sizde ne çok seviyorsunuz herşeye kulp bulmayı, muhalefet olmayı :)

6. Cevap: Yarışmada Eşini Takas Etti!

Şaka da olsa adam eşini takas etmek istemiş. Her şakada bir gerçek payı vardır:)))

7. Cevap: Yarışmada Eşini Takas Etti!

Şakada olsa hiç hoş bir söz değil ama yapılacak bişey yok söylenmiş artık :f196:

8. Cevap: Yarışmada Eşini Takas Etti!

Aynen öyle ben de zeynebe katılıyorum...Bir gerçek payı var bu işte en azından aklından geçirmiş...