Yaprak Dökümü geyikleri

'Popüler Diziler' forumunda ZeuS tarafından 31 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Yaprak Dökümü final geyikleri
    twitter geyikleri yaprak dökümü
    Twitter’da Yaprak Dökümü geyikleri

5 yıldır ekranlarda reyting rekorları kıran Yaprak Dökümü hüzünlü bir vedayla final yaptı.

Dizide rol alan bütün oyuncuların performanslarının zirvesine çıktığı final bölümü hakkında işte Twitter'da yapılan yorumlar

* Ata Demirer: evde çıt yok yine.... yaprak dökümü finali varmış!! e.. artık dökülse de,yıllar sonra annemi kardeşimi görebilsem....

* Demet Akalın: Hani mutlu son...

*Elif Güvendik: Bir daha asla ağlak dizi izlemeyeceğim. Ağla ağla bu ne hal ya? Çok kızgınım kendime şu an. İçim şişti... Vedalar ağlatır...

*Gizem Özdilli: Nejla'nın da krepesi nihayet indi..

*Nil Özalp: Evet final yarım kalmış. Ağlama hazzı olarak bitti. Bence Ali Rıza Bey ölmemiştir. 9 canlı o... Çıkar bir yerden..

*Seren Serengil: Yaprak Dökümü de bitti, gözlerimde yaşlarda.

* Demet Akalın: Sevket olur dızı bıter ..bence

* Alper Turgut: Ali Rıza, çınar idi, çocuklar da yaprak, ağaç öldü, yaprak da döküldü. Beş yıldır bunu mu anlatıyormuş dizi, hayat bunu her gün kakıyor ki:)

*Janetnahum: ulan bizim matmazel'I gise memuru yapmislar davul olun emi

*Janetnahum: ali riza bey'in otopsi raporu elindeki gùlún dikeni zehirliydi *katil ferhunde

*Son yaprak da düştü kalbim duracaktı nerdeyse hic bir bölümünü kacırmamıştım, kalbimde kocaman bir boşluk oldu cok güzel bir diziydi Yaprak Dökümü hiç unutmayacağım

*Heyyyyt bee Ali Rıza ne film çekmissin bee aglamaktan öldüm burda

*Bizim ev tam bir matem havasını estiriyor şimdi

* Hiiiç bu kadar ağlamamıştım ya çok fena oldum izlerken sonlarını, hayatımda büyük boşluk olucak ya yaprak dökümü olmadan olmazki:(

*Oyunculuklar yine harikaydı , efsaneydi uzun sürdü ama güzeldi..

*Sonunda çok ağladım…Adam oğlunu göremeden öldü….

*Finale baktım ama o muhteşem finali göremedim..birtek Ali Rıza’nın ölümü güzeldi..

*Heey gidi günler heey, nerden nereye..zaman ne cabuk gecmis ki flashbackler 5 yıl öncesindendi cok güzeldi..

*Her ne olursa olsun bir ailenin isterse nelere gögüs gereceğini hep beraber gördük ..hele ki Leyla ve Necla sarılması bitirdi beni..

*5 yıl boyunca bircok sey yasandı..bir daha böyle bir kadro bir araya gelir mi bilemiyorum cok zor..

* Biraz Ask-ı Memnu havası aldım, ev bos olmuştu, bütün odalari gösterdiler.Haydarpaşa’daki Matmazel’i görünce evet evet Aşk-ı Memnu bu dedim

*Şimdi sen böyle art arda sayınca benim daha bir içim yanmaya başladı. yok yok olmadı bu böyle az daha devam etsin.

*Yaprak Dökümü başladığından bu yana beni bir çok bölümde ağlatmıştın ama bugünkü kadar hiç ağlamamıştım inanın hıçkıra hıçkıra ağladım

*Klasik bir Ece-Melek senaryosuydu, hep mutsuz finaller hep hep…
    *5 yıl süren bir dizinin finali bu kadar kötü mü olur ya…ben final bölümünü hiç beğenmedim…

*Ferhundenin bir kösede oturup, bos evde, elinde aile resimiyle aglamasi beni bitirdi..

*Aşk-ı Memnu’yla çok benzettiğim için zevk alamadım.Aşk-ı Memnu’da Nihal’in düğünü burda Sedef’in düğünü, Aşk-ı Memnu’da Bihter burada Ali Rıza Bey,boş evler vs. kısacası 5 yıllık diziye kopyamsı bir son yakışmadı. son sahneler sadece duygulandırdı