Yaprak Dökümü final eğlencesi

'Popüler Diziler' forumunda YAREN tarafından 28 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Yaprak Dökümü finali,Yaprak Dökümü final yorumları,Yaprak Dökümü oyuncularının final hakkında yorumları

Neredeyse 5 yıl boyunca Televizyon seyircisini ağlatan Yaprak Dökümü dizisinin oyuncuları önceki akşam eğlencedeydiler..

Bennu Yıldırımlar’ın ‘Keskin Bıçak’ şarkısını seslendirdiği gecede Gökçe Bahadır, ‘Ben Senu Sevduğumu”, Tolga Karel ‘Senin Adın Aşk mı?’, Deniz Çakır ‘Ağlama Değmez Hayat Bu Gözyaşlarına’, Halil Ergün ise ‘Kırmızıgülün Alı Var’ adlı şarkıları seslendirdi.

Yeni teklifler geldiğini ve değerlendirme yaptığını söyleyen Bennu Yıldırımlar, “Farklı rollerde oynamak istiyorum. Şu anda bir tiyatro oyunu hazırlıyoruz. Televizyon hemen olur mu bilemem” dedi.

Final için “Güzel duygular, hüzünler yani her şey bir arada” diyen Gökçe Bahadır, “Yeni dizi teklifleri var ama düşünme aşamasındayım, daha karar vermedim” açıklamasını yaptı.

Geceye yalnız katılan Güven Hokna, ‘Yaprak Dökümü’nün film olacağı söylentileriyle ilgili “Sanmıyorum. Her şey tadında kalmalı. Çok iyi giden dizilerin sinema filmleri istenilen başarıyı elde edemedi. Aynı başarıyı sunmak zordur” dedi.

Final sahnesini çekerken çok ağladığını söyleyen Tolga Karel, “Herkes ailem gibi. İnsan ailesini kaybetmiş gibi oluyor. Bundan sonra kötü adamı oynarsam anam avradım olsun” şeklinde konuştu.