Yapma Diyorum Dizisi

'Medya Bölümü' forumunda Dark tarafından 3 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. TRT'nin Yeni Dizi Yapma Diyorum

Zaman öldürmek sonsuzluğa zarar verir mi?
    Gün ışığından edilen tasarruf nerede saklanır?
    Bir ışık yılında kaç ay vardır?
    Yüzmek vücudu biçimlendiriyorsa, balinalar neden yuvarlak?

Çok merak edilen bu soruların tüm cevapları ve bir de üzerine, inanılmaz bir aşk hikayesi, YAPMA DİYORUM da…

Bildiğiniz bütün hikayeleri unutun… YAPMA DİYORUM Başka komedi dizilerinin ulaşamadığı yerlerinizi ağrıtacak…
    Cins bir saz aşığının, köye gelmesiyle başlayan olaylar, yörenin prensesi kız ağanın ona aşık olmasıyla iyice karışır. Kızağa, birlikte büyüdükleri komşusunun oğluna, büyük bir düğün düzenlemiştir, bizim dolandırıcı aşık da bu düğünü haber alıp, orada çalmak üzere köyde bitmiştir. Ama çaldığı yalnızca türkü olmayacaktır… Eğlenceli, sımsıcak, bir yandan da deli saçması bir aşk hikayesi sizleri bekliyor...

Yakışıklı yoksul bir saz şairi ile güçlü bir kız ağanın, büyük aşk hikayesi… Çok yakında TRT ekranlarında…

YAPMA DİYORUM, AŞKA VE TELEVİZYON KOMEDİSİNE BAKIŞINIZI DEĞİŞTİRECEK…

Yönetmen: Abdullah Oğuz
    Seneryo: Mahinur Egin-Kubilay Tuncer
    YAPMA DİYORUM DİZİ OYUNCULAR:
    Ali Altay,Bahar kerimoğlu,,hakan gerçek,Kubilay Tuncer,Deniz Özerman,Deniz Akel,Sezai paracıklıoğlu,Serdal genç,Murat Akkoyunlu

2. Cevap: Yapma Diyorum Dizisi

Ben merakla bekliyorum bu fragmanıda izledikten sonra biraz olsun gülmeye hoş vakit geçirmeye hakkımız var bıktık bunalım filmlerden dizilerden :f84:
    ilk bölümünü kaçırdık malesef :oops:

3. Cevap: Yapma Diyorum Dizisi

İzlemedim ama izlemek isterim.:f196:
    Güzel bir diziye benziyor.:f20:
    Tesekkürler Dark abicim.:f40: