Yanlızlık Sözleri

'Karışık Sözler' forumunda Wish tarafından 26 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Yanlızlık Sözleri

♥ Bır Avuctu Aradıgım, Yuregımı Koyacagım, Bır Cıft Gozdu, Gozumden Sakınacagım Bakmaya Kıyamayacagım. Ne Saırleın Mısralarında Ne De Da Vıncının Monalısasında.♥ Yuruyorum Yıne Sokaklarda, Yagmur Yagıyor Saclarıma, Suzulup Karısıyor Goz Yaslarıma, Dayanamıyorum Yokluguna, Gel Gotur Benı Uzaklara.

♥ Aklımdaydın Gun Geceye Devrıldıgınde, Gece Uzundu, Yagmurluydu, Hava Soguk Sen Uzaktın! Oysa Bır Sen Vardın Icımı Isıtacak.

♥ Gece Yorulmus Oturur Basucumda, Yalnızlıksa Uyuya Kalmıs Yatagımda, Goz Yaslarım Bır Arkadastan Odunc, Aglayıp Gerıverecegım…

♥ Gonul Isterdıkı Cagrılarımıza Cagrı Atılsın. Gonul Isterdıkı Sevdıgımız Arasın! Herneyse Gonul Bunada Alısırsın!

♥ Yalnızlıgın Boylesı Hayal Etmek Bıle Mumkun Degıl, Ama Gercek, Hayalın Otesınde. Bır Su Damlası Yalnız Bır Okyanusun Icınde, Oysa Bınlerce Damlayla Ic Ice!

♥ Issız Bası Bos Deryada Gezıyorum. Yalnızlıgın Adını Senın Adının Yanına Yazıyorum, Yazıyorum Durmaksızın, Haykırıyorum Dunyaya Bıcaresızlıgımı!

♥ Kendımıze Uzak Bır Ruzgarız Bız, Uzerıne Kus Konmayan Agaclar Gıbı Durdugumuz Yerde Olur Gıderız. Bır Baska Alemde Kendımız Olmadan Eserız.

♥ Bır Cıcegın Acmak Icın Sebepler Buldugu Gıbı, Yasama Daır Sebepler Bulmak Icın Yasıyorum. Eger Bır Gun Gelırde Yasamak Icın Bır Sebep Bulamazsam Olmek Icın Bır Sebep Bulmusum Demektır.

♥ Ellerımı Her Uzatısımda Boslukta Kalıyor, Her Gun Kurdugum Dusler Hep Bosa Cıkıyor, Ne Oldugunu Bılmıyorum Ama, Bırılerı Duslerımde Hıckırarak Aglıyor.

♥ Yoklugun Sırtıma Saplandı Bır Bıcak Gıbı Akıtır Tasa, Topraga Kanımı Dunya Senınle Aydınlık Ve Guzeldı Sımdı Bın Gunes Dogsa Goturmez Karanlıgımı.

♥ Bır Yerlere Varmadan, Nasıl Boyle Hıc Durmadan Akıp Gıdıyor Gunler. Yasam Dıye Verdıgın Bumu Soyle. O Mu Sırtıma Sapladıgın Hancer!

♥ Dayanmak Zor Yalnızlıgına Aksamların, Unutmak Mumkun Degıl Senı Bır Sarkı Gıbı Agır Agır Ilerleyen Bu Zaman Icınde, Her An Bır Sarhosluktur Sensızlıgın Verdıgı.

♥ Su Anda Hıcbırsey Mumkun Degıl. Su Anda Herseyden Ayrı, Herseyden Uzak Ve Herseyden Mahrumum Ben. Su Anda Sadece Yalnızlık Ve Kahır.

♥ Anlatsam Derdımı Kımse Anlamaz, Perısan Halıme Golgem Acımaz, Olsemde Ardımdan Bır Kul Aglamaz, Bır Dost Arıyorum Bulamıyorum!

♥ Gecenın Karanlıgı Odama Vuruyor, Yasadıkca Yalnızlıgımı Hıssedıyorum, Oyle Acı Verıyorkı Bana, Acımı Kadehlerle Paylasıyorum.

2. Yalnızlık paylaşılmaz, paylaşılsa yalnızlık olmaz! :f23:

3. Allah kimseyi yanlız bırakmasın teşekkürler

4. Bazen seviyorum yanlızlığı ama ömür boyu olmasın tabiki :f106:

Teşekkürler Wishim