Yandex i Kaldırma

Konusu 'Genel problemler' forumundadır ve Sitem tarafından 24 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Sitem Üye

Yandex Bar Nasıl Kaldırılır

Yandex Kaldırma

Yandex Bar'ı kaldırmak için Başlat > Denetim Masas> Program Kaldır > Yandex Bar for Internet Explorer seçerek kaldırabilirsiniz.

Internet Explorer'den Yandex.Bar'ı nasıl kaldırabilirim?
    "Başlat → Kontrol paneli → Program kurulması ve kaldırılması"nı seçip, listede "Internet Explorer için Yandex.Bar"ı bulun ve "Kaldır"a tıklayın. Program kaldırıldıktan sonra tarayıcınızı kapatıp açın.

Yandex.Bar'ı Firefox'tan nasıl kaldırabilirim?
    Tarayıcıdaki menüden "Araçlar/Eklentiler"i (Tools/Add-ons) seçin. Açılan pencerede, kurulmuş eklentiler listesinden Yandex.Bar'ı seçin ve "Kaldır" (Uninstall) butonuna tıklayın. Ardından tarayıcıyı kapatıp açın.

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: Yandex i Kaldırma

Program ekle kaldırdan kaldırabilirsin ancak yandex yeni sekme actıgında gözükmeye devam edicek.Bilgisayar dosya aramadan yandex yazıp dosyaları bulup ki administratorda baya bi cıkıcak onlarıda silin yandexle ilgili hicbirsey gormek ıstemıyorsanız.

3. Misafir Ziyaretçi

microsoft teknik destek görevlisinden alınan bir bilgi dir ;
    YANDEX KALDIRMAK İÇİN :
    explorer üzerinde eklentilerde yandexe çift tıklayıp class id
    karşısında yazan {xxxxxxxxxxxxx} karakterleri not edin ve baslat
    arama kısmından regedit yazarak not ettiğiniz karakterleri aratın
    karşınıza çıkan sonuçları silin. Böylece yandex eklentisinden
    kurtulmuş olacaksınız.

4. rabia mağdur Ziyaretçi

bunları yaptığım halde yandexten kurtulamıyorum napabilirim? acil yardım lazım

5. Misafir Ziyaretçi

aynen bende kurtulamıyrum bu yandexten. kaldırma işlemini başlattığımda kullanılıyor hatası veriyor oysa kullanılmıyor görev yöneticisinden kontrol ettim...

6. Misafir Ziyaretçi

denetim masasından program ekle kaldıra tıklayarak
    oradan homepage dosyasını silerek yandexten kurtulabilirsiniz

7. kortonmo Ziyaretçi

yandex kaldırma

googlenin sağ üst köşesindeki işarete tıklayın ordan araçların üzerine fareyi götürün uzantılara tıklayın orda yandexin köşesinde çöp kutusu var oraya tıklayın ve yandexten kurtulun

8. Misafir off Ziyaretçi

ya ben daha önce denetim masasından sildim yandexi uzantılardan onu etkinsiz kıldım fakat düz arama yaptımda hep o çıkıyor lütfen yardım edin off ben böyle site görmedim ya bunun kurtulma yolu yokmu düz iletişime geçin benle lütfen herşeyi denedim olmadı bide admin şu denetim filan daha önceden yandex i sildim için bisi yapamadım lütfen yardım et

9. Misafir Ziyaretçi

Firefox dan kaldırmak için eklentilere bastım ama yandex bar yerine Yandex Elements 7.7.1 çıkıyor nasıl olucak

10. Misafir Ziyaretçi

Evet sayın arkadaşlar şimdi yaptım ama sizde n ekadar işe yarar bilemem ama bende yaradı.
    şu şekilde
    firefox
    Araçlar
    araçlar/eklentiler
    Eklentilerden sağtaraftaki listeden yandex-kaldır ı seçin firefox restart isteyecek ve volaaaa
    umarım işe yarar

Sayfayı Paylaş