yalnızlığın karanlığındayım

'En Güzel Şiirler' forumunda Ocean® tarafından 24 Mart 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Yalnızlığın karanlığındayım şimdi.Ne kadar korkutucu,ne kadar sessiz ve sensiz burası?
    Çok soğuk,donmak üzereyim.Sıcacık bir tebessüm olsa,gözlerime baksa,saçımı okşasa,tenimi sarsa,elimi tutsa,yüreğime girse ve olduğu gibi yerleşse en derine.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Yalnızlığın karanlığındayım şimdi.Ne kadar küçük burası?Çok dar sokakları var kimseler yok.Sevgiler ayıp burada.Aşklar kayıp.Gelmiyor işte kimse uğramıyor yalnızlığın bulvarına.
    Bir tek ben varım.Neden ben varım?
    Korkuyorum.
    Sensizlik pusuya yatmış beni bekliyor.Bi gidiversen düşlerimden üzerime atlayıp linç edecek beni.Orada boğup öldürecek sonrada cesedimi fırlatıp atacak yalnızlığın girdabına.Üstümü bile örtmeyecek,toprağa bile vermeyecek bedenimi.
    Seni düşlüyorum.Pusudaki düşmana açık vermiyorum beni avlayacak.Hiç çaktırmıyorum yalnızlığımı.
    Kurtar beni çok korkuyorum.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[SES]http://www.fileden.com/files/2008/4/6/1854964/devlerinaski.mp3[/SES]

2. Resimde ki hüznü hissetmemek elde değil mükemmel bir sunum olmuş.
    Emeklerinize sağlık.

3. Apo yazı,şarkı,resim birbiriyle bütünleşmiş. Adeta birbirlerini tamamlamışlar diyebilirim.Yüreğine sağlık arkadaşım.

Bu arada Hassas aramıza hoş geldin. Yeni gelen üyeler bölümünden bir merhaba deseydin seni tanımış olurduk.

4. ocean güzel mısralar güzel bir sayfa düzeni ile sunulunca daha bir anlam kazanmış emeğine yüreğine sağlık

5. Resimdeki hüzünlü bakışlar yazıyı okumaya engel sanki :(

Yazı ise yalnızlıgın son perdesi...

Şarkı satırlara o kadar çok uyum saglamış ki hüznü içinizde hissettiriyor..

Bu güzel paylaşım için çok teşekkürler, ellerinize saglık Ocean :f40:

6. Yalnızlığın karanlığındayım şimdi.Ne kadar korkutucu,ne kadar sessiz ve sensiz burası?
    Çok soğuk,donmak üzereyim.Sıcacık bir tebessüm olsa,gözlerime baksa,saçımı okşasa,tenimi sarsa,elimi tutsa,yüreğime girse ve olduğu gibi yerleşse en derine.

çok güzel bir şiir resim ve şarkıyla dahada güzel olmuş :f40:
    emeğine sağlık ocean :f9: :f9:

7. Şiir okumak şiirden anlamak büyük bir yetenek bence..

O şiiri şarkılarla resimlerle bütünleştirmek...

Sen çok yeteneklisin bu konuda Ocean..:f40:

Teşekkür ederim...:f118: