Yağlı Saçlar İçin Şampuan

'Kişisel Bakım' forumunda asliuzun tarafından 15 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

 1. Öncelikle Yağlı Saçlar İçin Kaliteli Şampuanlar marketlerde satılmaz ,eczanelerde ,güzellik ürünü satan mağazalarda bulabilirsiniz,Bu nedenle size önerim marketlerde satılmayan özel şampuanları araştırmanızıdr.Bu ürünler etkileri ile ön plana çıktıklarından herbiri saçla ilgili bir soruna çözüm sunmaktadır.

  Yağlı Saçlar İçin Damla Sakızlı Şampuan Isırganotu bende oldukça etkili oldu ve hoşuma gitti saçlarım sağlığını yeniden kazandırdı yağ sorununuda oldukça azaltı bir çok ürün denemeden sonra karar kıldım. Heryerde bir çok markanın var alabilirsiniz istediğiniz yerden

  Yağlı Saçlar Bakımı Hakkında Bilgi (bu yazı alıntıdır)

  Yağlı saçların doğru şampuan ve yıkama teknikleriyle derinlemesine temizlenmesi gerekir. Kremli şampuanlar saçlarınızı yumuşaklık kazandırsa da çabuk yağlanmasına neden olabilir. Saçlarınızın sağlıkla parlayabilmesi için saç derisinin salgıladığı yağlara ihtiyaca vardır. Saçınızı kurutmayan ancak fazla yağını arındıran, dengeleyen bir şampuan kullanımına dikkat etmelisiniz. Fakat saçınızı kurutmayan bir şampuan kullanmanız gerekmektedir.

  Şampuan kullanımıyla birlikte saçlarınızı yıkarken kullandığınız suyun sıcaklık derecesi de büyük önem taşımaktadır. Saçlarınızı aşırı sıcak suyla yıkamaktan kaçının. Ilık suyla yıkayıp, son durulamayı soğuk suyla yapmak yağlı saçlar için ideal bir yöntemdir. Soğuk suyla yaratılan şok etkisi saç derisindeki hücrelerin yenilenmesine de yardımcı olur.

  Saçlarınızı yıkarken saç derisine masaj yapmak yağlanmayı artıran etkenlerden biridir. Saçlarınızın yağlanmasını azaltmak istiyorsanız, saç derinize masaj yapmamalısınız.

  Saçlarınızın yağlı olduğu ancak yıkamak için yeterince zamanınız olmadığı durumlarda bebe pudrasıyla geçici çözümler yaratabilirsiniz. Bir miktar bebe pudrasını saçlarınızın yağlanmış bölümlerine dökün, büyük bir fırçayla saçlarınızı tarayıp pudrayı dağıtın. Korkmayın, yağlı saç deriniz bebe pudrasını emeceği için saçınızda beyaz pudra görüntüsü olmayacaktır.
   
Yükleniyor...
- Yağlı Saçlar İçin Forum Tarih
Yağlı saçlar için ne yapmalı çözüm önerileri Kişisel Bakım 1 Haziran 2014
Yağlı Saçlar İçin Çözüm Önerileri Kişisel Bakım 20 Mart 2014
Yağlı saçlar için bakım önerileri Kişisel Bakım 30 Ocak 2014
Yağlı Saçlar İçin Öneriler Kişisel Bakım 11 Haziran 2012