Yağlı Cilde sahip erkekler için bakım önerileri

'Kişisel Bakım' forumunda Yasemin tarafından 18 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

 1. Cilt bakımı dendiğinde nedense hep biz kadınlara özel konular ve yazılar hazırlıyoruz.

  Oysaki ciltleri ile yakından ilgilenen ve cilt sorunu yaşayan erkeklerde çok fazla.Özellikle yağlı bir cilde sahip erkek için cilt bakımı nasıl olmalı ? Yağlı ciltlere shaip olan erkekleri için bakım önerileri ve cilt tiplerine göre uygulamaları gereken cilt temizliği hakkında bilgiler.

  Yağlı cilde sahip olan erkekler cilt bakımı yaparken cilt bakım ürünlerini seçerken yağlı ciltlere uygun ibaresi bulunan ürünleri tercih etmelidirler.Ayrıca yağlı cilt sahibi erkeklerde sivilce sorunu çok fazla görülmektedir.Sivilcelerin çoğalmaması için kuruyemişlerden ve yağlı besinlerden uzak durulması gerekiyor.Cilte çıkan sivilcelerle oynamayın ve onları sıkmayın böyle davrandığınızda daha fazla sivilce oluşumuna neden olursunuz.

  Yağlı cilt tipine uygun erkeklere özel üretilmiş bakım ürünlerini kullanın ayrıca sivicleleriniz çok fazla ise mutlaka bir uzmana başvurun ve gerekli olan tedavisi adım adım uygulayın.Bu şekidle cildinizin bakımı için gerkeli olan ilk adımları atmış olursunuz.

  [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/yagli-ciltli-erkeklerin-ciltbakmi-52978.jpeg]yagli-ciltli-erkeklerin-ciltbakmi-52978[/IMGALT]   
Yükleniyor...
- Yağlı Cilde sahip Forum Tarih
Yağlı saçlara doğal çözüm Kişisel Bakım 4 Haziran 2014
Yağlı ciltler için günlük cilt bakımı nasıl yapılır Kişisel Bakım 2 Haziran 2014
Yağlı saçlar için ne yapmalı çözüm önerileri Kişisel Bakım 1 Haziran 2014
yağlı ciltler için bakım önerileri Kişisel Bakım 28 Mayıs 2014