Xbox 360'da oynanan oyunlar

'Oyun Bölümü' forumunda Blizzard tarafından 3 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Xbox 360 oyunseverler için vazgeçilmez bir eğlence aracı. Peki sizce xbox 360'da en çok oynanan oyunlar hangisi hiç düşündünüz mü? Benim tek tercihim Call of Duty oynarken saatin farkına bile varamıyorum :(

1 Modern Warfare 2
    2 Red Dead: Redemption
    3 Halo 3
    4 Call of Duty: WaW
    5 FIFA 10
    6 Call of Duty 4
    7 Battlefield Bad Company 2
    8 GTA IV
    9 Gears of War 2
    10 Left 4 Dead 2
    11 Halo 3: ODST
    12 Forza Motorsport 3
    13 UFC Undisputed 2010 Demo
    14 NBA 2K10
    15 Backbreaker Demo
    16 Splinter Cell Conviction
    17 NHL 10
    18 Borderlands
    19 UFC Undisputed 2010
    20 Madden NFL 10

2. Cevap: Xbox 360'da oynanan oyunlar

Katılıyorum BlizzarD Aynen Oyun Oynarken Saate Bakmıyorum.Kalktım mı da Rahat 5 6 Saat Garantii:)))

3. Cevap: Xbox 360'da oynanan oyunlar

Ve Şuan Xbox 360 İçin Yeni Bi Oyun Çıktı "Alan Wake" Diye Piyasaya Sürülmesi Ardından Büyük İlgi Gördü Bunuda O Listeye Ekleyebiliriz.... :)

4. Cevap: Xbox 360'da oynanan oyunlar

xbox falan anlamamda bir zamanlar ps2 de deli gibi call of duty oynuyordum.
    GÜnlerce, oyunu bitirine kadar kendime gelemezdim. Bazen yeniden o günlere dönsem mi diye düşünüyorum ama forumdan çıkıpta oturamıyorum ki ps2 başına :(

5. Cevap: Xbox 360'da oynanan oyunlar

yakın zamanlarda 'risi of a ninja 'diye bir oyun çıktı oyun 'naruto' adlı animeyi takip edenler için vazgeçilmez bir oyun.Onuda listeye eklemek gerekir

6. Cevap: Xbox 360'da oynanan oyunlar

Henüz bir konsola sahip olamadık ama olursa en iyisi bir PS3 alıcan büyük ekran bir LCD ye takacan ; ev sinema sistemini bağlayıp sesi açıcan sonuna kadar,ışıkları kapatıp dalıcan oyunun içine :)))

7. Cevap: Xbox 360'da oynanan oyunlar

Hadi o zaman bize gelin... :D