World Of Warcraft'ı Bitirdi

'Oyun Bölümü' forumunda Pardus tarafından 2 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

 1. World Of Warcraft'ı Bitirdi  Her şeyin bir ömrü olduğu gibi World Of Warcraft'ın bile bir sonu varmış. Normalde içerdiği binlerce silah, giysi ve görev nedeniyle bitmeyen bir macera olan WoW, çılgın bir oyuncu tarafından nasıl hatim edildi?

  Blizzard'ın elinden çıkma World Of Warcraft oyunu bizimle birlikte olduğu yaklaşık 5 yıl içinde, dünya tarihine geçecek işlere neden oldu. Milyonlarca kişinin oynadığı bu yapım, hala en çok satanlar listesinde bulunuyor. Online olan WoW kendinize yarattığınız karakterle, Azeroth dünyasında sanal bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

  Yapımda, filmlerdeki ve kitaplardaki gibi fantastik maceralara girip, ejderhalrr, ölüler ve tanrısal varlıklarla savaşıyorsunuz. Kendi içinde müthiş bir sosyal yaşamı olan WOW sayesinde, şimdiye kadar 100'e yakın oyuncu bir birleriyle evlendi. Bu oyun hakkında çıkan oyunlar sayesinde, binlerce insan hiç bilmedikleri bir yaşam tarzını öğrenmiş oldular.

  [​IMG]

  Çılgın oyuncunun WOW'da kullandığı karakter bu ırktan

  Ancak yapımla ilgili hiçbir haber bu kadar şaşırtıcı olmadı. Tayvanlı bir oyuncu, World Of Warcraft'ta bulunan tüm görevleri bitirdiği gibi, toplanabilecek her türlü, eşyayı, silahı ve hatta hediyeleri bile koleksiyonuna kattı. Oyunda yapılabilecek olan her şeyi gerçekleştiren oyuncu, kısacası kendi çapında WOW'u bitirmiş de oldu. Little Grey adlı, Tauren karakter 100 binek ve 75 tane evcil hayvana sahip.

  Tüm görevleri bitirdiği gibi, büyük düşmanların hepsini de öldürmüş ve gidilebilecek her türlü mekanı gezmiş. Büyük ihtimalle hiç sosyal hayatı olmayan oyuncu, bunu başarmak için binlerce görev yapıp neredeyse yıllarca etrafta dolaştı. Şu anda oyuncular için yaşayan bir efsane olan Little Grey, her şeyi tekrar bitirmek için bir sonraki genişleme paketinin gelmesini bekliyor.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Ocak 2014
 2. Cevap: World Of Warcraft'ı Bitirdi

  Umarım hayatı tehlikeye girmez şimdi herkes o oyuncuyu merak edip araştırmaya ve takibe başlamıştır :f106:
   
 3. Cevap: World Of Warcraft'ı Bitirdi

  paylasim icin saol
   
Yükleniyor...
- World Warcraft'ı Bitirdi Forum Tarih
World Travel Channel Frekans 2013 Teknik Yardım 16 Aralık 2012
facebook Adventure World oyunu ne zaman başlayacak Sorun Cevaplayalım 1 Kasım 2012
Nhk World Frekans 2013 Teknik Yardım 16 Ekim 2012
Dıscovery World Frekans 2013 Teknik Yardım 17 Eylül 2012