windows 7 bekleme modu sorunu

'Teknik Yardım' forumunda anniccha tarafından 14 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. windows 7 bekleme modundan aldıktan sonra pc kapandı ve power tuşu çalışmıyor?

Bekleme modundan aldıktan sonra pc' im kapandı ve power tuşu çalışmıyor... Bununla ilgili yardım istiyorum!..

2. Cevap: windows 7 bekleme modu sorunu

kimse bana yardım etmeyecek mi? Laptop kapandı ve açılmıyor!... =(((

3. Cevap: windows 7 bekleme modu sorunu

bu tür sorunların sıcaklığa bağlı olarak veya fan içerisinde, power supply de toz birikintisinden dolayı olduğu söyleniyor... fakat benim sorunum pc de laptop ta bu yüzden bios ta sorun olabileceği söyleniyor...

4. Cevap: windows 7 bekleme modu sorunu

Nincam büyük ihtimalle adaptörde bir sorun vardır elektrik gitmiyordur. Yada fan çalışmadığı için laptop açılmıyordur. Bios ayarlarına girebilmen için önce laptobu açman gerek.

5. Cevap: windows 7 bekleme modu sorunu

Ufak bir araştırma yapınca senin sorununu yaşayan başkalarının olduğunuda gördüm canım. Malesef Anakartın yanmasından dolayı oluyormuş. Umarım senin sorunun sadece adaptörle ilgilidir. Eğer adaptörü değiştirince sorun hallolmuyorsa hiç oynamadan bir teknik servise götür. Sorun büyük ihtimal anakartın yanmasıyla alakalı.

6. Cevap: windows 7 bekleme modu sorunu

sicakliksa sogunca geri açilmali eger toz ise içini temizlersen yeniden çalisir oda degilse bende bilmiyom

7. Cevap: windows 7 bekleme modu sorunu

hazanım dediğin gibi adaptör sorunu var, babam da öyle söylemişti ve hemen teknik servisin yolunu tuttum, şimdi geldim bilgileri aktarayım;

1. seçenek: Adaptör kablosu yanmış ve adaptöre zarar vermiş zamanla sonuçta yeterli elektrik akımını üretememiş, pili bittiği içinde kapanmış...
    fakat yine böyle bi sorunla karşılaşılabilir ve adaptörden dolayı değilse sorun;
    2. seçenek: Power supply de tozlanma veya aşırı ısıdan kaynaklanabilir; belli bir süre beklemek gerek ve yine açılmıyorsa teknik servis ve fan temizliği gerekir,
    3. seçenek: eğer pc açılıp kapanıyor ise açıldığı zaman sürekli "DEL" veya "f12" ye basılarak bios' a girilir;Eğer yaptığınız değişikliklerin uygulanmasını istiyorsanız programı "Save and Exit" komutu ile terk edin. Tam tersinin gerçekleşmesini istiyorsanız hiçbir şeyi kaydetmeden BIOS'tan çıkın.

8. Cevap: windows 7 bekleme modu sorunu

Sorunun hallolmasına sevindim canım.
    Çok güzel bir paylaşımcı olarak sorunun kaynağını burada bizlerle ve böyle bir sorun yaşayan diğer insanlarla paylaşman ise anlatılmaz teşekkürler nincammmmm.

9. Cevap: windows 7 bekleme modu sorunu

Elbette severek tabiki =)) Sonuçta burası benim Forumdaş Ailem aileler sorunlarını paylaşırlar dimi ama, hem kendi ailemiz hemde tüm bilgisayar ve internet kullanıcıları için daima ;)

10. Cevap: windows 7 bekleme modu sorunu

Geçmiş olsun pc sorunun halletiğine sevindim:f40:

11. Cevap: windows 7 bekleme modu sorunu

Ben teşekkür ederim, tam da senin paylaştığın :f40: Maskeli Bebek haberini okuyordum ki ekran karardı, Allah esirgesin !...:(