Vuvuzela Sesine Son Vermek İçin

'Spor Gündemi' forumunda alemşah tarafından 15 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Vuvuzela Sesine Son Vermek

Her televizyonda ayarlar aynı şekildemidir bilmiyorum ama,işkenceden kurtulmak için denemeye değer bence.

İlginç işkence aleti Vuvuzela, bu sıralar futbolseverlerin kabusuna girmekte. O alete taamul edip, 90 dakika sürekli üfleyebilen insan grubu da ayrı bir tartışma konusu.

İşte bir İngiliz futbolsever bu işkenceye son vermek için kendi çapında bir yöntem bulmuş. Televizyonda üstteki ayarlar yapıldığında, vuvuzela sesi etkisinin minimuma indiği, hatta kaybolduğu iddia edilmekte.

2. Cevap: Vuvuzela Sesine Son Vermek İçin

Bu Afrikalılar fil çağırırken mi kullanıyor bu Vuvuzelayı ben sahada filde göremiyorum
    Üstelik milli bir çalgı olduğu için yasaklanmasıda söz konusu değilmiş anlaşılan bu sene kupa maçları bu şekilde tamamlanacak.

3. Cevap: Vuvuzela Sesine Son Vermek İçin

inşallah yasak etirmezler harika ses.:f84:

4. Cevap: Vuvuzela Sesine Son Vermek İçin

Babama tv den maçları izlettirmiyoruz.:f84:Babam dışında kimse bu gıcık sese dayanamıyo çünkü.:f196:Biz tv karşısında rahatsız oluyoruz allah futbolculara yardımcı olsun:f20:

5. Cevap: Vuvuzela Sesine Son Vermek İçin

Hoş ya sesii :)))

6. Cevap: Vuvuzela Sesine Son Vermek İçin

Harika mıııı?
    Disco kulaklarında pamuk mu var senin
    Ayrıca futbolcular içinde çok sorun oluyormuş. Hakemin çaldığı düdük sesini bastırıyormuş vuvuzelalar.

7. Cevap: Vuvuzela Sesine Son Vermek İçin

Bu Vuvuzelaya arTık bir dur demek gerekir ...