Vücuttan Radyasyon Nasıl Atılır

'Merak Ettiklerimiz' forumunda Yasemin tarafından 21 Kasım 2013 tarihinde açılan konu

1. Bu haberi paylaşmamın amacı özellikle benim giibi birçok insan sürekli bilgisayar başında çalışıyor.Ayrıca cep telefonu ile yapışık ikiz gibi gezen gençler için yani hayatımızın birçok bölümünde radyasyona maruz kalıyoruz özellikle bu saydığım etkenler çok daha fazla radyasyona maruz bırakıyor bizleri.

Bu nedenle sizlere aşağıdaki kürü uygulamanızı öneriyorum.Radyasyondan arınmak için kür tarifimizi uyguladığınızda vücudunuzdaki radyasyonu atmış olacaksınız ayrıca radyasyondan da korunmuş olacaksınız.

Vücuttan Radyasyonu Atmak için Kür Malzemeleri:

30 gram kadar tarçın
    10 gram kadar dağ kişnişi
    5 gram sinameki
    1,5 litre kadar su
    1 çay kaşığı kadar kaya tuzu

Vücuttaki Radyasyonu Atmak için Kür Tarifi ise şöyledir:Hazırladığımız tarçınların kabuklu ve taze olduklarına dikkat etmeniz gerekmektedir.Uzun süre beklemiş tarçının hiçbir faydası olmayacaktır. 30 gram tarçını 5 dakika kadar kaynattıktan sonra içerisine kimyon dediğimiz dağ kişnişini karıştırıyoruz. Daha sonra içerisine 1 gram kadar sinameki ekliyoruz çünkü kalın bağırsak kıtalı ise açılması sağlanacaktır tek başına kullanılmaması önerilmektedir.

Bu hazırlanan karışımı beş dakika bekletin ve sonrasında süzün.Süzdüğünüz bu karşımı her gece içmeniz gerekiyor.
    Ancak içmeden önce eriğinden 3 kaşık kadar atın. 7 gün boyunca bu karışımın kullanılmasına devam edilmelidir.

2. Cevap: Vücuttan Radyasyon Nasıl Atılır

Şahsen ben radyasyondan nefret ederim , size bu bilgileri bize aktardığınız için teşekkür ederim.