Vodafone 555 ile Facebooka giriş

'Teknoloji Haberleri' forumunda Elfida tarafından 19 Eylül 2011 tarihinde açılan konu

 1. Vodafonedan facebooka nasıl girilir  Küresel güç ve deneyimini kullanarak Türkiye pazarına yönelik yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklanan Vodafone, Türkiye’nin ilk bu düzeyde Facebook entegrasyonu sunan cep telefonu Vodafone 555 ile gençlere, bilgisayarlarındaki Facebook deneyimini birebir cep telefonları üzerinden yaşamayı vaat ediyor.

  Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı stratejisi doğrultusunda abonelerinin hayatını kolaylaştıracak yenilikleri onlara en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyen Vodafone Türkiye, Vodafone 555 ile gençlere 7/24 Facebook iletişiminin keyfini çıkarma fırsatı sağlıyor.
  Facebook kullanıcısı gençlerin yüzünü güldürecek pek çok ayrıcalıklı fırsatı bir araya getiren Vodafone 555, Türkiye’deki gençlerin de Facebook kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurularak, onların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış olmasıyla GSM sektöründe bir ilke imza atıyor.

  Facebook deneyimini cep telefonuyla entregre şekilde sunan Vodafone 555, gençlik alt markası Vodafone FreeZone çatısı altında 229 TL’ye satışa sunulacak. Gençler, Vodafone 555 ile ücretsiz Facebook deneyimini Vodafone farkıyla özgürce yaşayabilecek. Vodafone 555’in Facebook entegre yazılımıyla gençler; çektikleri fotoğrafları Facebook’ta arkadaşlarıyla paylaşabilecek, Facebook mesajlarını kontrol edebilecek, istedikleri videoları görüntüleyip durum güncellemesi yapabilecek; kısacası arkadaşlarıyla sınırsız Facebook iletişiminin keyfine varabilecek
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Mayıs 2013
Yükleniyor...
- Vodafone Facebooka giriş Forum Tarih
Vodafone ile Facebooka Ücretsiz Bağlantı Teknoloji Haberleri 8 Haziran 2010
Vodafone’dan Rihanna Konser Bileti Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Vodafone arama engelleme özelliği var mı? Soru Cevap 20 Nisan 2014
Gizli numara engelleme turkcell avea vodafone Teknoloji Haberleri 26 Haziran 2013