Victoria Beckham'dan Öneriler!

'Moda Rehberi' forumunda zamaneanne tarafından 26 Aralık 2012 tarihinde açılan konu


 1. Victoria Beckham'dan Tarz Öneriler!

  [​IMG]

  Victoria Beckham, tüm dünyanın kabul ettiği moda ikonlarından birisi kuşkusuz.Victoria Beckham, dünyanın lüks online alışveriş sitelerinden biri olan netaporter'a, şık geceler için kendi giyim ipuçlarını anlattı.

  Resmi veya özel bir mekana gideceğimde imzam haline gelmiş elbiselerimden birini giyerim. Risk almamak en iyisi.

  Eğer ofisten çıkıp özel bir yemeğe katılacaksanız, küçük bir clutch, şık bir altın rengi cuff ve yüksek topuklar işinizi görecektir. 3 aksesuar ile tüm havanız değişecek.

  Yüksek topuklu ayakkabılarla asla yorulmam. Her giydiğinizi ilahlaştıran ve bacaklarınızı olduğundan ince uzun gösteren topuklular bu kadar mükemmellerken nasıl rahat olabilirler ki?

  Bazen üstünüzdeki içinizdekinden daha önemlidir. Giyecek bir şeyler seçemediğim günlerde en şık paltomu giyiyorum. Soğuk aylarda omuzlarınıza atabileceğiniz uzun ve askeri detaylı paltolar sizi gösterişli bir elbise kadar şık yapabilir.

  Kaliteli bir çantanın gücünü asla hafife almayın. Akşam için rujunuzun ve telefonunuzun sığacağı büyüklükte bir çanta yeterli olacaktır. Hacimsiz deri bir portföy veya pembe altın zımbalı bir model havanızı değiştirmeye yetecektir.
    2. Cevap: Victoria Beckham'dan Öneriler!

  Dikkate alıcam yerinde öneriler..
    3. oneriler icin twk ederim