viber nedir, viber nasıl kullanılır

'Etüt Merkezi' forumunda Misafir tarafından 3 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

1. viber ne demektir
    viber kullanımı hakkında bilgi verirmisiniz

2. Cevap: viber nedir, viber nasıl kullanılır

Viber iPhone telefonlarında, uygulama yüklü olan herkes ile bedeva konuşmayı ve metin mesajları göndermeyi sağlayan bir uygulamadır.

viber kullanımı
    İlk olarak iphone’unuzdan Apple Store’a giriş yapıyorsunuz. Searh’e “viber” yazdıktan sonra çıkan uygulamayı ücretsiz olarak “iphone”unuza indiriyorsunuz…
    Daha sonra uygulamayı açarak cep telefon numaranızı giriyorsunuz. Birkaç saniye içinde “viber” telefonunuza sms olarak 4 haneli bir kod gönderiyor. Kodu girdikten sonra viber, telefon fihristinizi senkronize ediyor. Ve “contacts”tan “viber”ı tıkladığınızda “viber” uygulaması yüklü arkadaşlarınızı buluyorsunuz. Ve wifi ya da 3G üzerinden ücretsiz ve sınırsız olarak konuşmaya başlıyorsunuz.

3. Cevap: viber nedir, viber nasıl kullanılır

viber indirmeyi bilmiyorum

4. Cevap: viber nedir, viber nasıl kullanılır

Çok kullanışlı bir uygulama

5. Cevap: viber nedir, viber nasıl kullanılır

viber hakkında sorum olacaktı..güzel bir program ama şunu öğrenmek istiyorum viber kullanmayı bırakan bir kişinin viber kullanmadiği falan belli olurmu yada şöyle sorayım mesele viberde konuştuğunuz bir kişi daha sonradan viberi kaldırdı yada samsung telefon kullandığı için engelledi sizi yine de viberde o kişinin resmi falan gözükürmü

6. 1nk

1nk

arkadaşlar çok acil yardıma ihtiyacım var

eşimin eski tlfonunu kullanmaya başladım viber indirdim fakat rehberimde olmayan ve tanımadığım numaralardan grup oluşmuş bu nasıl olur lütfen bilgi verin eşim gördü yuvam yıkılıcak