Verdiğim şeyin sadece kalbim olmadığını bile anlayamadın-Aşk Yazıları

'Kısa Bilgiler' forumunda Ezlem tarafından 18 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

1. Verdiğim şeyin sadece kalbim olmadığını bile anlayamadın,
    akş ve sitem yazıları
    aşk hakkında yazı
    sevgiliye sitem yazı
    sitem yazıları

Merak ediyormusun nasılım son günlerde Tahminlerin vardır tabi hatta emin olduğun bir kaç hal Sinirli sivri kırgın hırçınBunları tanırsın çünkü hani derler ya "tecrübeyle sabit" öyledir bunlar da hafızan içinAma dahası da varHem öyle ki dahası beni bile hayretler içinde bırakıyor zaman zaman
    Nedensiz kaçışının farkına verdığımdan bu yana hislerim keskinleşti Sert tahammülsüz bir şey oldum çıktımAma hala en çok papatyaları seviyorumTanıştığımız günden beri de onların saflığından hızla uzaklaşıyorum Ve bunu neler için göze aldığımı sen beynime soktuğundan beridir acı bir pişmanlık duyuyorumEvet hala en sevdiğim çiçek papatya ama artık onlara bakamıyorum Sanki yüzüme yüzüme haykırıyorlar Sanırım artık benimde kırmızı gül zamanım geldi ya da kadife karanfil
    Senden önce de severdim harfleri yazmaktan hoşlanırdım yaniGerçi sen bunu pek bilmezdinSonumuza yakındık öğrendiğin zaman yani öyleymişiz Seni son gördüğüm günün son saatlerindeydi Senin için yazdığım ilk ve son şiirle öğrenmiştin Ben bilmeden seni son kez seyrederken sen belki de sonumuzun bilinci olarak okumuştun şiirimi imlasını düzelterekNoktaları ve ekleri hep karıştırdım zatenŞimdi yoksun ya hayatımında imlası darmadağınNoktalarımı bulamıyorumHer yer üç nokta virgül ünlem soru işareti dolu
    Son günlerde anlamsız mı bilmediğim bir bilenmişlik var her halimde Sözlerimde bakışlarımda yazdıklarımda dinlediklerimde hatta okuduklarımda bileGüneş açsa rahatsız ediyor bulut gelse şikayetçi oluyorumEvet durum bukadar vahim yaniDerler ya hani "isyanlardayım"Öyle de denebilir zorlanılsaAnlamıyorsun değil mi?Anlatamadım ki zaten hiçEmanet ettiğim şeyin ellerine verdiğim şeyin sadece kalbim olmadığını bile anlayamadın senÜstelik onu benden sen istemişken Sana sevgimi anlatamadım ki güvenimi anlatamadım ki sitemimi anlatabileyim
    KırgınımParça parça yüreğimsağnak halde bakışlarımAma bir ş ey var ya o parçaların arasında hep kalanDokunma ona özlüyorum kahretsin seviyorum işte
    Allahın cezası nedenler acabalararasında hala sönmemiş bir sevgiHala özleyebilen bir yürekNe yaptığını kimlesin neredesin bilmediği halde hala dolabilen gözlerBaktığı her yerde senden zerreler bırakan bakışlar
    Buydu işte görmediğin görmezden geldiğin göz ardı ettiğin görüp de fazla bulduğun ya da korktuğunher neyse nihayetinde harcadığın ve harcamakta olduğun buydu
    Ne diyelim sağlık olsunHerşeyin günahı benim selameti senin olsun
    Eyvallah

Alıntı net