V9 Kaldırma Internet Explorer

Konusu 'Genel problemler' forumundadır ve Ceylan tarafından 29 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Ceylan Üye

V9 Nasıl Kaldırılır Internet Explorer

V9 zararlı olmasa da bir virüs ve bilgisayarınızın ana sayfasını ele geçiriyor. Bir program gibi sisteme giren V9'u denetim masasından kaldırmak mümkün değil. Ancak üzülmeyin bu illeti kaldırmanın bir yolu var tabi ki...

Masaüstünüze gelin.

İnternet explorer arama motorunuzun kısayoluna sağ tıklayın.

Özellikler deyin.

Bu bölümdeki hedef sekmesinde yer alan '"C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe .v9.com/gls/gls_1327422345_716708 kısmı

''C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exewww.google.com.tr olarak değiştirin.

Eğer bu işe yaramazsa;

Yine masaüstünüzdeki kısayola tıklayın.

Hedef Bul deyin.

Burada bulunan hedefi masaüstünüze yine kısayol olarak gönderin ve eski kısayolunuzu silin. hepsi bu kadar...

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: V9 Kaldırma Internet Explorer

Çok teşekkürler çok aradım ama netten çoğu çözüm fasondu.Sağolun varolun
  3. Misafir Ziyaretçi

Daha önce bilgisayarıma anasayfam.im musallat olmuştu. Çözüm için saatlerce internette araştıma yapmıştım. Ama nafile... Bir çözüm bulamayınca bilgisayarı format atacağım için çok da üzerine düşmedim. Formattan sonra programları yüklerken bu defa v9 musallat oldu. Yine saatlerce çözüm arayışları... Sizin pratik çözümünüz ile bu beladan kurtulmuş oldum. Ayrıca anasayfam.im'e çare bulamayan arkadaş da bu yöntem ile sorunu çözdü. Teşekkürler!..
  4. Misafir Ziyaretçi

bakın v9 sorunu bendede vardı google chromeden v9'u etkisizleştirmeyi başardım ama internet explorer 10dan etkisizleştiremedim düşündüm başka bir tarayıcıdan explorer'ı kursam olurmu acaba diye bende ayrıyeten google chromede vardı chromeden internet explorer 10 indir yazdım microsofttan indirdim yükledim sonra bilgisayarımı yeniden başlattım daha sonra internet explorer'ın özellikler ve hedef bölümüne gelip 'exe'den sonraki bölümü tekrar değiştirdim ve düzeldi.
  5. Misafir Ziyaretçi

İşe yaradı ;) Çok Teşekkürler...
  6. Misafir Ziyaretçi

v9 kaldırmak ıcın bayagı bır ugraştım,olmadı sızın pratık çözümünüz işe yaradı teşekürler.
  7. Misafir Ziyaretçi

en son ve de kesin çözüm adw cleaner isimli programı yükleyip bilgisayarı taratmak.