Üzücü Mesajlar

'Karışık Sözler' forumunda Merve tarafından 27 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. Üzücü Mesajlar
    Kısa Üzücü Mesajlar

- Yaşarken ağlamayı ağlarken ölmeyi düşündünmü? Sevgi acısı çekip benim gibi geceleri ölümle yüz yüze geldinmi alçak sevgili.

- Rabbime sığındım kimse kalmadı hayatımda herkes yalan olmuş sevgi piyasasında sende yalan oldun ellerimin arasında.

- Al beni vur yere parça parça et sadece eskisi gibi olalım sadece ellerinde hayatım son bulsun gülüm sevdim seni üzme beni.

- Seni sevmiyorum artık yeni sevenler bul kendine seni istemiyorum artık kalbimden adın silindi girmez bir daha hayatıma.

- Seni düşünüp ağlarım öksüz gecelerimde seni düşünür teselli olurum yarım kalan hayatımda dön ne olur bebeğim.

- Yarına hevesle bakma umutlarımı kırdın senin için gururumu ayaklar altına aldım şimdi umutlarımla sürünüyorum olduğum yerde.

- Esir olmuşum sözlerine söz geçmez kalbime beni terk edip gittin ya sözlerimi yaşlı bıraktın hatıraları suluyorum gözyaşlarımla.

- Bütün dertlerimle beddualarım sana. Kırdın kalbimi bunu unutma! Bu kalbin hesabı sorulucak günün birinde o zaman çıkma karşıma.

- Peri masallarındaki hayal ürünleri gibisin, ancak o masallarla yaşarsın o masallarla uyanırsın yalan insan.

- Sen benim pembe hayallerimi karanlık bulutlarla kapatan bir kabustun artık o kabustan kurtulma zamanı geldi seni kendi atmosferinde bırakıyorum.

- En güzel yarınlar senin olsun,ömrün mutlulukla dolsun çünkü sen buna layıksın. Eğer gün gelirde beni unutursan inan ki gülüm canın sağ olsun.

-Gökyüzü yıldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün yıldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye.
    Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın. Göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle.

- Bir Aşk Masalının iki ayrı karakteriymişiz seninle sen zalim ben masum rolünde, bu aşk masalının galibi hep zalimler mi olacak?

- Dün gece yine aklımdaydın saatlerce, önce ölümü sonra sensizliği düşündüm. Hiç farkı yoktu biberinden, çünkü ölüm sensizlikse, sensizlik zaten ölümdü.

- Yaralı hayatıma merhem olmadın gelmedin, hatırımı sormadın, soğuk gecelerimde bir senin için uykusuz kaldım güneşsiz sabahlarımda adını sayıklayıp uyandım.

alıntı