Uzaylılar ona kafayı taktı!

'Haberler' forumunda Oylesine tarafından 18 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Bosna'da yaşayan bir adamın evine her sağanak yağmur yağdığında göktaşı düşüyor.
    Bosnalı Radivoje Lajic, beşinci kez bir göktaşının evinin üstüne düşmesiyle uzaylılar
    tarafından hedef alındığını düşünmeye başladığını söyledi.

Belgrad Üniversitesi'nden uzmanların doğruladığı olaya göre Lajic evine düşen taşları
    üniversiteye teslim etti.

Üniversite yetkilileri bu ilginç olayı aydınlatmak için taşların düştüğü bölgedeki yerel
    manyetik alanları araştırmaya başladı. Fakat Lajic, olayın bilimsel bir açıklaması olduğuna
    pek ihtimal vermiyor.

Gornja Lamovite'teki bir köyde yaşayan şanssız adam evinin çatısını evinin daha fazla
    zarar görmemesi için çelik kirişlerle destekledi.

Bilim adamlarının aksine olaya alternatif bir açıklama getirmeye çalışan Lajiç,
    dünya dışı güçler tarafından hedef alındığına kanaat getirmiş durumda. İnsanların
    buna inanmamalarını normal karşıladığını bildiren Radivoje Lajic, başka bir açıklama
    bulamadığını ifade ediyor.

İlk göktaşı geçen yıl kasım ayında düştü ve arkasından evi 4 kez daha aynı
    şekilde zarar gördü. Lajic, göktaşlarının düştüğü günlerin hepsinde de sağanak
    yağmur yağdığını ve gökyüzünün açık olarak görünemediğini söyledi.

Olayı bir türlü açıklığa kavuşturamadığı için Belgrad Üniversitesi'ne başvurduğunu
    bildiren Lajiç, "Uzaylılar tarafından hedef alındım. Benimle oyun oynuyorlar.
    Bunu neden yaptıklarını bilmiyorum. Yağmur yağdığı zaman bir başka saldırı olacak
    diye endişe etmekten uyuyamıyorum" diye konuştu.

2. göktaşları, mekik parçaları düşmeye başladı;) : allah sonumuzu hayır etsin çok ilginç bunlar

3. Sen bu adami taniyon mu Öylesine?
    Bana sanki bu adama da "kafana benim kadar taş düşsün" falan dedin gibi geldi.
    :f30: :f30:

4. Cossack abiya önceden uyarsana yaw... Valla geçen azcık kızdırdım ablamı bana beddua etmedi başına talih kuşu düşsün dedi.. Şİmdi anlıyorum.... Ahanda kuş nasıl kondu.... Ben korktum bişe deimiyom artıkk...

5. Bence çok şanslı biri bu adam hani derlerya ,gökteb taş yağsa 1 tane bile kafama düşmez benim diye , bu sözü o adam yalanlıyor işte bak düşmüş çok şans var onda çokkkkk:f106:

6. :f106: chemist kuş konmakla kalmalış şans da bırakmış baksana :f106: :f106:

7. uzaylılara dava açsın adam ne diyim yani :)

8. Çok ilginç gerçekten taşınmayı hiç düşünmemişmi bu

belki adamı değil evi hedef almışlardır..:f20:

Teşekkürler öylesinem..:f40:

9. küresel ısınma,çevre kirliliği,ekolojii bozulması,susuzluk,:( göktaşı düşmesi eeeeee noolcak
    şimdii :f20: nası bi dünya bıraktınız bizeeeeeeee,nede daha ii bakmadınızzzzzzz:f106: :f106:
    gerçek söylüyorum bisden başka canlı varmı acaba bunu hep merak etmişimdirr:f20:
    çok çok teşekkürlerrrrrr paylaşım için

10. Öylesine ye takilmak icin benim gibi bagisikli olmak lazim,
    yoksa alimallah insanin basina hersey düser. :f30:

11. adama yazık ya ama uzaylılar adamı hedef almış ne saçma bişi bu ya ...
    paylaşımın için saol öylesine ...

12. Allah sonumuzu hayır etsin :(

Paylaşım için tşkler ÖYLESİNEM:f40:

13. Paylaşım için teşekkürler Öylesinem bizim bahçeyede düşermi aceba hani televizyonlar, araştırma ekipleri allahhhh ne curcuna olur valla :f106: :f106:

14. Ne şanslı adammış :f106: dünyada kimsenin göktaşı yokken onun var işte
    daha ne istiyor.
    Paylaşım için teşekkürler.