Uykusunda Korkan Çocuk İçin Okunacak Dua

'Dualar ve Faziletleri' forumunda Yasemin tarafından 13 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Uykusundan Korkan Çocuk İçin Okunacak Dualar

Çocuğum uykusunda korkuyor diyorsanız aşağıdaki duları çocuğunuza okumanız tavsiye edilmiştir.Allahın izniyle bu duaları okuduğunuzda çocuğunuz korkularından kurtulacaktır.Sayfamızda gece korkan çocuğa okunacak dua, uykusunda korkan çocuğa okunacak dua, uykusunda korkanlar için dua, karanlıktan korkan çocuk için okunacak dualar bulunmaktadır.

uykusunda-korkan-cocuga-okunacakdua-.

Allahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.

Korkan Çocuğa Okunacak Duanın Anlamı;

Hz. İsa hürmetine, Hz. Musa hürmetine, Halilin olan Hz.İbrahim hürmetine,Rahmetin ile Rüyamda görmüş olduğum şeyin şerrinden beni kurtar.Ey merhametlilerin en merhametlisi.

Uykusunda korkan çocuğa okunacak dua

اللهُمَّ بِحُرْمَةِ عِيسَي وَ بِحُرْمَةِ مُوسَي بِحُرْمَةِ اِبْرَاهِيمَ الْخَلِيلِ نَجِّنِي مِنْ شَرِّ مَا رَاءَيْتُ فِي الْمَنَامِ بِرَحْمَتِكَ يَا اَرْحَمَ الرِّاحِمِينَ

Allahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.

Uykusunda Korkan Çocuğa Okunacak Duanın Anlamı

Ey benim Allahım Hz. İsa hürmetine, Hz. Musa hürmetine, Halilin olan Hz.İbrahim hürmetine,Rahmetin ile Rüyamda görmüş olduğum şeyin şerrinden beni kurtar.Ey merhametlilerin en merhametlisi .Karanlıktan korkan çocuk için okunan dua Karanlıktan korkan çocuğum için hangi dua okumalıyım Karanlıktan korkan çocuk için okunacak duaKaranlıktan korkanlar için hangi dua okunmalıAllahümme bihürmeti isa ve bihürmeti Musa ve bi hürmeti İbrahimel-halili neccinii min şerri má raeytü filmenámi birahmetike Ya Erhamerrahimin.