Üyelik ‘twitter’a nasıl üye olunur’

'Sorun Cevaplayalım' forumunda Elfida tarafından 15 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

 1. Öncelikle bir e-mail hesabınızın olması gerekmektedir. Twitter adresine giriyoruz. Resimde görülen ekran karşınızı çıkacaktır. Buradan kırmızı okla işaretlenmiş alanı tıklayarak üyelik sürecini başlatıyoruz.

  Karşınıza çıkan “Join the Conservation” ekranındaki kuruları resimdeki gibi dolduruyoruz. Username kısmı sizin twitter adınız olarak kalacaktır. Bütün alanları doldurduktan sonra “Create my Account” kutusunu tıklıyoruz.

  Açılan sayfada mail hesabınızı taramak isteyecektir. Bu kısmı geçince karşınıza twitter ana ekranı gelecektir. Bu kadar kolay! Şimdi bu sayfada gerekli ayarların nasıl yapılacağı anlatılacaktır.

  1 no’lu alan sizin cıvıldayacağınız, öteceğiniz yerdir. 140 karaktere kadar yazı yazıp, 2 no’lu “update” tuşuna bastığınızda bütün dünyaya bu mesajı yollamış olursunuz. Tabiki bu yazıyı ancak sizi takip edenler okuyacaktır. 3 numarada, kalan karakter sayısı yazmaktadır. 5 numara sizin takip ettiğiniz kişi sayısını, 6 ise sizi takip edenlerin sayısını gösterir.

  4 numaralı “Settings” ile kişisel ayarlar düzenlenir. Bunlar fotograf yükleme ( en fazla 700 kb. büyüklüğünde), mobil telefon ayarları, twitter ana sayfa arka plan ayarları, bağlantı ayarları vs.

  Genel olarak twitter kurulumu bu şekildedir.
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ağustos 2014
Yükleniyor...
- Üyelik ‘twitter’a nasıl Forum Tarih
Badoo Üyelik Nasıl Silinir ? Teknoloji Haberleri 17 Mayıs 2016
Youtube’a Paralı Üyelik Zaman Tüneli 16 Mayıs 2016
Skype Üyelik Nasıl Yapılır Türkçe Sosyal Medya 22 Şubat 2014
Skype Üyelik Silme Sosyal Medya 13 Mart 2013