Ütopya (rock grup)

'Kısa Bilgiler' forumunda By_TuaL tarafından 4 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. [GOOGLEVID]8134334934649516839[/GOOGLEVID]

Ezlem arkadaşımızın kardeşinin de mensup olduğu Ütopya rock grup güzel çalışmalara imza atıyor izlermisiniz?

Grup 2001 yılında bir lisenin rock grubu olarak kuruldu... Okul konserlerinde sahne aldı. Daha sonra grupta bazı değişikler oldu ve grup elemanlarının değişikliğiyle şu anki kimliğini kazandı ütopya 2002 senesinde...

Bu değişiklikle beraber; Vokal-Gitar : Fatih Çakır , Gitar, Vokal : Mustafa Kencesoy, Bass Gitar : Ali Arat, Davul : Murat Algül. Grup tamamen oturdu (ilk kurulduğunda davulda yine murat ve vokal gitarda yine fatih vardı...)

ilk önceleri grup kimliğini kazanmaya calışırken bir sürü dönemeçten geçti... ve zamanla kendi parcalarını yapmaya başladılar.

ütopya bir cok yerde sahne aldı festivallere katıldı üniversitelerin bahar şenliklerine katıldı...

YAREN ve Ezlem bunu beğendi.

2. şu an gözlerim dolu her an ağlayabilirim...

Ama şarkıya içlendigime değil dostluğuna hayatta tanıdım en mükemmel insanlardan birisin TUALL

Sana nasıl teşekkür edeceğim bilemiyorum hissettiklerimi kelimelerle ifade edemem...

Harika bir iş çıkartmışsın kardeşlerim adınada kardeşlerim diyorum onların hepisi benim kardeşim

sana çok teşekkür ederimmm....

İyiki seni tanıdım iyiki varsınn ARKADAŞIMMMMMM....:f9:

:f9: :f9: :f9: :f9: :f9: :f9:

3. paylaşım için teşekkürler by_tual emeğinize sağlık :f9:

4. emeğine sağlık harika bir çalışma olmuş BY_TUAL:f118: :f118:

5. Benim oglum da Rock söyler bana sarkilar cok uzak degil, aşinayı yani :f106:

Başarılarının devamını dilerim :f106:

Güzel bir paylaşım, emeklerinize saglık By-TuaL ve Ezlem :f9: :f9: :f9:

6. Emeğine yüreğine sağlık By_Tual süper bir çalışma olmuş:f40:
    :f118: :f118: :f118:

7. beğeniyl izledim emeğine sağlık tual:f40:

8. bence başarılı bir grup umarım yolu açık olur.:f40:
    çalışman çok başarılı ve güzel olmuş emeğine sağlık tual:f118:

9. Şarkı süper, grup süper, müzik süper, flash süper, dinleyenler süper, forumumuz süper, ben süperim daha ne olsun yani.....

10. gerçekten bir rock dinleyicisi olarak
    harika bir topluluk diyebilirim iş yapar bu
    grup özellikle yaptığın çalışmadan dolayı kutlarım
    by-tual harikasın ezlem kardeşini tebrik ederim süperler
    basarılarını duymak bizi onurlandıracaktır. durmak yok
    çalışsınlar iyi yerlere layıklar. tesekkürler...
    :f118: :f118: :f118: :f40:

11. Rock müzikle arası iyi olmayan biri olarak bende zevkle izledim
    Ezlemcim kardeşinin ve arkadaşlarının yolu açık olsun hepsine başarılar dilerim ama unutmadan söyleyim sen şimdiden birer imza ol yakındır meşhur olmaları :f106:
    Tual bu güzel çalışmadan dolayı senide kutluyorum harikalar yaratmışsın bravooooo

12. çok güzel bir çalışma olmuş by-tual kutlarım emeğine sağlık bu çalışman ezlem içinde çok güzel bir sürpriz olmuş

13. ROCK tarzım değil anlamıyorumda ama kardeşlerimizin yolu açık olsun inşallah Tual seninde emeğine sağlık:f118: