Üstsüz Terlikler

'Moda Rehberi' forumunda YAREN tarafından 23 Temmuz 2009 tarihinde açılan konu

1. Sıcak havalarda kapalı ayakkabı giymek zor ve rahatsız edici.Farklı bir terliğe ihtiyacınız varsa, rahatlık ve şıklığınızı bir arada yaşamak istiyorsanız işte tam size göre bir terlik modeli..
    Üstsüz Terlik!.
    Bu yazın yeni modası Üstsüz Terlik "Nude Sandals", bantlarından kurtulup tamamen çıplak ayaklar için tasarlanmış. Ayakları vuran, iz bırakan, yürürken ayaktan çıkan terliklerden bıkanlar Nude Sandals ile ayaklarını özgür bırakıyor. "Sadece bas giy" kolaylığı..

Tabanındaki özel madde sayesinde ayağa yapışan terlikler deriyi tahriş etmiyor, sağlık açısından hiçbir risk taşımıyor.

Şimdilik 3 farklı renk seçeneği olan Üstsüz Terliklerin Özellikleri:

Özel yapışkanlı tabanı sayesinde ayağa tutunur, yürürken ayaktan çıkmaz
    Üzeri tamamen açık olduğu için ayağı vurmaz, yanık izi bırakmaz
    3 değişik renk ve tasarım seçeneği (Çiçek, Mavi, Gri-Beyaz)
    3 farklı boy seçeneği ile her yaştan herkes için uygun (S: 24 cm. , M: 26cm. , L: 28 cm. )
    10 mm. (1 cm.) taban yüksekliği
    Yıkanabilir
    Her çiftini normal şartlar altında yaklaşık 180 kez kullanabilirsiniz.
    Fermuarlı su geçirmez, tekrar kullanılabilir özel ambalajı içinde
    Kullanılmadığı zamanlar için şeffaf koruyucu filmi mevcut
    Sağlık açısından herhangi bir sakıncası bulunmamasına rağmen, aşırı hassas ciltler için tavsiye edilmemektedir.
    Terliğin tabanında özel bir bant var. Üzerine basıyorsunuz ve yürümeye başlıyorsunuz.
    Parmaklarınızın arası ve topuklarınız rahatsız olmadan giyebileceğiniz ilginç bir terlik. Çeşitli desenlerde değişen bantlarıyla her defasında yeni bir terlik izlenimi yaratıyor.

Ortalama fiyatı 18 TL olan üstsüz terlikler şehir içi ve plajlarda kullanım için uygun.

2. Cevap: Üstsüz Terlikler

iyide bu nasıl oluyor ben bi tane giyiyorum ama parmak arasında olandan.bunu ilk defa duydum.çok ilginç,hemde giyerken ayağında düşmezmi:f20:

3. Cevap: Üstsüz Terlikler

Çok ilginçmiş hem yıkanıp hem 180 kez kullanılması pek inandırıcı gelmedi ama :f20:

4. Cevap: Üstsüz Terlikler

benim tercih etmeyeceğim bişi.. paylaşım için teşekkürler ;)

5. Cevap: Üstsüz Terlikler

o terlıge alısmam uzun zaman alır.ben en ıyısı hıc bulasmayım :) tşkler

6. Cevap: Üstsüz Terlikler

farklı bişey en iyisi her zamanki terliklerden giymek en azından onlarda düşme gibi bişey yok

7. Cevap: Üstsüz Terlikler

ben sandaletlerimle mutluyum:)

8. Cevap: Üstsüz Terlikler

Hayatta yürüyemem ben bunlarla :f196::)