Unutkanlık Neden Olur Nasıl Geçer?

'Sağlık Rehberi' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Editör Site Yetkilisi

  Unutkanlık Neden Olur Nasıl Geçer?

  [​IMG]
  Günümüzde unutkanlık herkesin sorunu haline gelmiş durumda.Artık can sıkıcı duruma gelen ve bazen insanlara Bir hastalığım mı var acaba?diye düşündüren unutkanlık sorunu neden olur yazımızda unutkanlık ile ilgili bilmeniz gereken merak ettiğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.

  Unutkanlığın birçok sebebi olabilir. Hastalıklar, kullanılan bazı ilaçlar, depresyon, stres, uyku bozukluğu, kaygı ve de yorgunluk sayabileceğimiz sebepler arasındadır.

  Unutkanlık günümüzde birçok kişide görülüyor.Gün geçtikte teknoloji hayatımıza daha çok giriyor ve her geçen gün cep telefonu, İnternet, e-posta, sosyal medya kullanımı artıyor ve trafik, iş, şehir yoğunluyla birlikte dengesiz beslenme en sonunda kişiyi yoruyor ve unutkanlığa neden oluyor.Unutkanlık, bir çok kişi tarafından eğer hayatı ciddi derecede etkilemiyorsa oldukça normal karşılanıyor. Günün yorgunluğundan veya iş hayatımızdaki değişikliklerden dolayı stres, bize bazı şeyleri unutmamızı veya hatırlamamızı zorlaştırabiliyor.Stres, zihinsel yorgunluk, depresyon gibi faktörler unutkanlığa neden olabilir.
   
Yükleniyor...
- Unutkanlık Neden Olur Forum Tarih
Unutkanlık Neden Olur Tedavisi Nedir Merak Ettiklerimiz 28 Eylül 2013
Unutkanlık Neden Olur Sağlık bilgisi 24 Aralık 2012
unutkanlık neden olur hakkında kısaca bilgi Hastalıklar 2 Şubat 2011
Unutkanlık neden olur Hastalıklar 2 Şubat 2011