ünlülerin yandan kuyruklu saç modeli

'Kişisel Bakım' forumunda Blue tarafından 25 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Peki bu modeli nasıl yapabilirsiniz?

1. Hacimlendir: Saçlar daha az temiz olursa bu model daha güzel olabilir. Hafif kirli saça pudra döküp bu hacimi elde edebilrsiniz.

2. Aşağıdan topla: Saça modern hava vermek için boynunuza yakın ve omuza doğal bir şekilde düşücek kadar yandan toplayın.

3. Perçemlere fön: Uzun olan perçemlerinize at kuyruğunuzun ters tarafına doğru fön çekip, daha bir romantik hava katabilirsiniz. At kuyruğunun uçlarını ellerinizle lüle lüle yapabilirsiniz.

4. Lastiği gizle: Bu güzel modeli saatlerce uğraşmış havasını verdiren önemli nokta, at kuyruğunuzdan ufak bir parçayı lastiğin etrafına dolayıp firkite ile sıkıştırın!

2. Teşekkür Blue Ablacımm.. Saçları uzatayım azcık daha deneyeceğim..:f106:

3. bayana uzun saç yakışıyor erkeğe de kısa :f40:

4. harika o kadar bakımı benim saçıma yapsalar değil yandan toplamak diken diken hepsini ayağa kaldırsam yine yakışır :f30:

5. güzel modeller gerçekten

6. çok hoş modeller

7. bende sultanıma katılıyorum bakım her zaman çok değiştiriyor her insanı hemde çok fazla biz ise bakarmısınız sabah kalk pc başına otur saç baş darma dağın :f106:
    güzel modeller Blue emeğine sağlık :f40:

8. iki tutam saçım var döküle döküle o da kalmayacak yakında. :(Birde hacimli filan olsun diye pudra sürsem iyice yıpranır gider. Ben almayayım en iyisi.:f19: Ama görüntüsü hoş.:f40: