Ünlülerin inanılmaz gafları

'Eğlence' forumunda ÑEO™ tarafından 23 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. HİLAL CEBECİ Sunucu: Hilal Hanım takip mesafesi nedir? Cebeci: Takip mesafesi, mesela ben şu anda 40 km hızla gidiyorum ya, önümdeki araçla aramdaki mesafe de 40 kilometre olmalıdır. Sunucu: Ama Hilal Hanım, bu durumda İstanbul-Ankara yolunda sadece 13 araç olabilir.

FATİH TERİM "Seyretmedim, görmedim ama gördüğüm kadarıyla söylüyorum gol değildi..." (Adanaspor-Galatasaray maçı sonrasındaki toplantıda)

TÜRKAN ŞORAY Gazeteci soruyor: Türkan Hanım, gözlerinizi bağışlamayı düşünür müsünüz? Türkan Şoray: Bugün mü?

ZEKERİYA BEYAZ Zekeriya Beyaz: Şimdi, Sayın Cevizkabuğu... Hulki Cevizoğlu: Cevizoğlu efendim!

SABA TÜMER "İçinde çok fazla parça var, kalın da bir CD zaten..." (Saba Tümer, konuğu Fatih Erkoçun 26 parçalık albümü hakkında BU yorumu yaptı.)

SERAP EZGÜ "Oğlunuz oğlan mı?" (Ezgü, konuğuna soruyor.)

BEYAZIT ÖZTÜRK "Eminem dünyaca ünlü bir grup biliyorsunuz dimi arkadaşlar!"

HANDE ATAİZİ "Bu tokat olayından sonra hayata bakış açım değişti, artık her şeye daha pozitif bakıyorum..." (Sevda Demirelin canlı yayında tokadını yedikten sonra...)

SERDAR ORTAÇ "Konuşmayın! Ağzınızı öldürürüm!.."

İZZET YILDIZHAN "Fransızlar amma kültürlü, ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor."

ASENA "Salak olabilirim ama aptal asla..."

CÜNEYT ARKIN "İstanbulun 5te yarısını gezdim."

ÖYKÜ SERTER "Evet, tüm bölgelerimizden puanları aldık. Sadece dış bölgelerimiz kaldı."

EBRU GÜNDEŞ "Sade sadelikten gelir. O yüzden sadeyi tercih ettim!"

İSMET BADEM İsmet Badem bir basketbol maçında seyircilerin arasına çıkar ve bir kızla röportaja başlar. Badem: sizin gibi güzel bayanları salonlarda görmekten çok mutlu oluyorum. Basketbola bu ilgi nereden? Kız: ben Efes kızlarından biriyim zaten. Badem: Aaa öyle mi çıplak değilsin ya tanıyamadım. Bu diyalogdan sonra anlatım masasında olan Murat Murathanoğlu ise: Ya İsmet bi de sana bu iş için para veriyorlar değil mi?

EMRAH "Mozart dinlemiyorum ama Türkiyeye gelirse konserine mutlaka giderim."

MUSTAFA SARIGÜL "Yiğidi öldürmek lazım, hakkını yememek lazım..."

VATAN ŞAŞMAZ "Ben, aşki iki kişinin yaşamasından yanayım..."

SİNAN ÇETİN "Yani şimdi sizin annenizin bütün evliliklerinden elde ettiği toplam çocuk sayısı kaç? (Film Gibi programında konuğa)

SEDA SAYAN "Bugün çok önemli bi konugum var ama önce daha önemsiz biri gelicek Safiye Soyman"

PINAR ALTUĞ "Evet, bugün perşembe, haftanın son günü, yani bugünü saymazsak..."