Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

'Eğlence' forumunda Sibel tarafından 17 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Sizler için üşenmeyip ünlülerin Forumdas.net üyeleri hakkında düşüncelerini buralara kadar getirdim size de okumak kaldı.:)

Angelina Jolie :
    Forumdas.net o kadar harika bir forum ki artık yaptığım yardımların yanında ihtiyacı olan herkese forumdas’a üye olabilsin diye Bilgisayar ve İnternet bağlantısı sağlayacağım.

Bill Gates :
    Alanımda dünya birincisi ve deviyim.. Ama yeni yetişen bir çocuk tüm kariyerimi ve markamı yerle bir edecek gibi görünüyor.. Gelecekteki en büyük rakibimin adı ___KinG___'dir ..

Stephan King :
    Forumdası çok seviyorum.. Hatta yakında yapacağım "Lanetli Adam" filminde Dark’ı oynatmayı düşünüyorum..

Bülent Ersoy :
    Kıııız dünyaa güzeli ♥Bloom♥ Ne tatlısın ayoool! Yeme de yanında yat vallahi..

Salvador Dali :
    Ben çizmedim Zorbey’in resmini falan.. Ben o kadar uyuz objelerle çalışmam asla...

Şahan Gökbakar:
    Benim gibi bir mideye sahip insan yok sanıyordum meğerse benden daha beteride mevcutmuş.Neydi onun adı Pardus tu sanırım evet evet Pardus o forumdayken forumda kıtlık eksik olmaz.

Kenan İmirzalıoğlu:
    Yaren abla bee, şu anniccha'nın evlilik konusundaki düşüncelerini değiştirir misin? Yakında bir teklifte bulunmak istiyorum kendisine.

Huysuz Virjin :
    Bir çok yerde sahne aldım ve kendim kadar hazır cevap birini tanımamıştım.alemşah'ı görene kadar..

Azra Akın :
    Forumdas 'daki WisH'i görünce aynaya baktım. Birkaç kilo almış gördüm kendimi..

Cemil İpekçi:
    Modayı her yönüyle takip eden tek kişi benim sanıyordum.Ama Blue benden daha moda sever çıktı.

Özcan Deniz:
    Forumdas.net’in Güzellik abidesi HazaN'a buradan seslenmek istiyorum onu Fahriye ile düğünümüze davet ediyorum .Gelirsen büyük mutluluk duyarım

Jackson Rathbone:
    Forumun moderatörlerinden Sümbül’ün imzasını çok beğendim..Ellerine sağlık Sümbülcüm imzanı odamın duvarına astım her odaya girdiğimde bakıp seni hatırlıyorum.

Cem Yılmaz:
    Komiklikte üstüne yok sanırım sürekli birileriyle uğraşıyo hee birde DiScOvErEr Pembe seni açmıştı niye değiştirdin Rengini

Jeff Hardy:
    Benim büyük bir hayranım varmış bu forumda duydum bir giriyim dedim hemen belli etti kendini Büşra :)) Tam bi Hardykolik olmuş onunla tanışmak isterim bir gün üye olursam foruma tanışırız umarım.

Asena:
    Forumda ve okulda sürekli göbek atan biri yoktur heralde diyordum kendime.Ama bir de ne göreyim Forumdas.net'in meleği Aysell düşünceleriminde ötesine geçmiş..

Metin 2 Gm'si Edilee:
    Benden daha iyi olabilecek oyuncular görüyorum yanlış hatırlamıyorsam Ezlem bunların başında geliyor.

Daum:
    Fenerin şampiyon olamamasının tek sebebi italyan ve KaRL nickli üyelerin fenerle ilgili yorumlarıdır.

Rey mysterio:
    Forumdaki Bursasporlu Arkadaş ßyFeaR'i şampiyonluklarından dolayı kutlarım eğer sana bulaşan fenerli olursa söyle hallediveriyim iki dakikada.

Mehmet Coşkundeniz ve Kıvanç Tatlıtuğ:
    "Kıvanç Tatlıtuğ:
    -AnİmE_qİrL yani namı değer Cimcimenin bana olan aşkını nasıl değerlendiriyorsunuz hocam

"Mehmet Çoşkundeniz:
    -Cimcimenin sana olan aşkı o kadar büyük o kadar büyükki alemsah hazırcevapcılığı, zorbey uyuzluğu, büşra jeff'i, Ezlem Metin2'yi, Sümbül Jackson'u, Aysel göbek atmayı bırakırsa ve Wish kilo alır, Özcan Fahriyeyle evlenmez, Pardus yemek yemez, Ninca evlenir, Blue modayı takip etmezse anca seni unutur.

"Kıvanç Tatlıtuğ:
    -OO demek bu kadar aşık bu kız bana burdan kocaman kocaman öpüyorum onu

Aklıma geldiği kadarıyla bir şeyler uydurmaya çalıştım :))

Wish bunu beğendi.

2. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Harikasın Animemmm !!!
    Muckkk öpüldün bitanem :))

3. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

sende öpüldün tatlım:f40:

4. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

zuhahaha :):) Ayhh tipim deilsin Kenan asıl sen bunu anla artık :f30:

5. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Koptum Anime koptum...Eline sağlık..Kocamaaannn ++rep i hakettin...:f30:

6. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Kız cimcimeeee helal olsun sana.:f40: Bu kadar iyi bir gözlem,bu kadar güzel bir anlatım,bu kadar güzel bir sunum olmuşki. Azra Akı'nın ağzı daha çok açık kalır :f30: Helalinden kocaman bir +rep :)

7. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

uyusssun önde gideni. Salvador çizmediğiyle kalsın.Ayrıca havada bulut sen Kıvanç'ı unut :f30:

8. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Unutmuuyorumm bi keree ben onunla tanıştım şuan türkiyedeki en büyük ikinci fanıyım uyuussss:f1::f24:

9. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Ne aşkıymış ne tanışmasıymış bu yaşta. Kırarım bacaklarını. Unuttun herhalde zorbey gibi bir abin olduğunu. Doğru derslere ve foruma bakayım:f43: Uyusss uyusss aşık oluyo :f196:

10. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

kim ben mi aa aşk değil benimkisi daha öte bi sey abicm tabiki önce ders ve forum sonra Kıvanç :f103:

11. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Helal olsun Anime ne güzel uyarlama yapmışsın:))

Kenan İmirzalıoğlu'nun talebini maalesef kabul edemeyeceğim.Anniccha kızımız akıllılık ediyor henüz evermeyi düşünmüyoruz.:f40: İşe soktuk fakat daha çeyizini hazırlayacağız:f37:

12. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Tüh ya yazık oldu ya çocuğa zaten depresyona girmiş şimdi iyice Piskopata bağlıycakk :f106:
    Acaba Zaynep Beşerle ayrılma sebepleri de bumuy du:f19:

13. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

İyi gözlem yapmışsın. Açıkçası yaşına göre de iyi yorumlamışsın.

14. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Çok güzel yaa :) :f40:

15. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Harikasın Anime :f118: Bayıldım :) Eee moda artık Blue ablandan sorulur ;) Cemil İpekçi bile takdir ettiğine göre :f40:

16. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Özcan Deniz:
    Forumdas.net’in Güzellik abidesi HazaN'a buradan seslenmek istiyorum onu Fahriye ile düğünümüze davet ediyorum .Gelirsen büyük mutluluk duyarım

Kız cimcimeee aşkolsun gelin koltuğunda oturmayı tercih ederdim. İzleyici olarak aslaaaa gitmem o düğüne tamam mııı :f20::f6:

17. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Onu Özcan Tipsizine anlatıcaksın Hazan abla o davet etmiş:)

18. Cevap: Ünlülerin Forumdaş üyeleri hakkında düşünceleri

Güzel olmuş Anime ellerine sağlık.. :))