Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

'Eğlence' forumunda NURDİN tarafından 18 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. KUŞUM AYDIN: ayy ben bu Forumdaşı ÇOK SEVDİM yaa,,
    bu şarkım tüm forumdaşlılara gelsin...
    uzaklara uçma kuşum uçupta gitme vurulursun...

PRENSES DİANA: Ben öldükten sonra dünyanın benden sonraki tek prensesi benim veliahtım ''forumdaş olacaktır.
    forumdaş'ı çok seviyorum...

PASCAL NOUMA: Been Türkiye'yi çok sevmek, beşiktaşı çok özlemek ben,
    amaç tombala çekmek olmamak, buna çok pişman olmak ben, ..
    forumdaşı hiç unutmamak....

MÜSLÜM GÜRSES: Evett forumdaşı çok seviyorum herkesinde sevmesini istiyorum, burdan beni çok seven müslümcülere selam::
    şimdi okuyacağım şarkı tüm forumdaş üyelerine gelsin...
    ''dünya tersine dönse forumdaş'tan vazgeçmem
    gökteki güneş sönse vazgeçmem
    sensizlik inanki ölümden beter
    Canımdan vazgeçerim forumdaş 'tan vazgeçmem''..

MIKE TYSON: tüm forumdaş üyelerini çok seviyorum selamlarımı söylüyorum ancak forumu çok kirleten bazı kişiler var gözüme çok batmaya başladı daha yeni çıkardılar nezaretten...

İBRAHİM TATLISES: Urfa'da forumdaş vardıda biz mi üye olmadık tüm forumdaş üyelerini çok seviyorum özellikle İbrahim Tatlıses fan clubtakileri onlar yediler beni .....yediniz beni anam anam anam...

SİTE ADMİNİ: Yavrum gel seni filmler bölümüne mod yapayım

BÜLENT ERSOY: Dünyaaa güzellerim benim avatarlarınız ne kadar güzel..
    Sayın site admini sizi açtığınız bu güzel eee sitemi deniyo ne deniyosa ona işte ondan dolayı sizi tebrik eder ilerlemesini dilerim inşallahhh...

ZEKERİYA BEYAZ: Arkadaşlar ilk önce tüm forumdaş üyelerini çok seviyorum ancak gözlerim biraz bozuk olduğu için görmekte zorlanıyorum.arkadaşlar son fetvamda dediğim gibi içki içmek günah değildir sarhoş olmak günahtır.
    bu arada forumdaş üyelik ORUCU BOZMAZ ...

NECMETTİN ERBAKAN: Aziz ve muhterem din kardeşlerim kurtulduk, beraat etiik, bir forum buldum forumdaş . kurtuluşunuz gerçekleşecek Allah'ın izniyle...

MESUT YILMAZ: forumdaş .....(TİK TİK tak tik tak...yarım saat sonra...)....forumu...(tik tik tak tak tiktaktakatik).....eeee......

REHA MUHTAR: Türkiye için forumdaş karşınızdayız,
    Efenim bugün bir forum keşfettim bir forum keşfettim forum keşfettim...forumdaş.net internette gezinirken rasladım gezerken rasladım rasladım rasladım....(bitmezzzz)
    forumdaş esen kal...

SAADETTİN TEKSOY: Evet sayın seyirciler forumdaş bir inanılmazı dahaa gözlker önüne serdi(burada işaret parmağı kameramanın gözünü çıkarmak ister gibi uzanıyor)inanılması güç ama sevgili seyirciler forumdaş kilo verdiriyor foruma girenler burada nasıl olduklarını anlamadan kilo veriyorlar .bakın bakın veriyorum işte ...bismillahirrahmanirrahim....sizde inanamadınız deilmi?
    ben Saadettin Teksoy
    forumdaş haber
    türkiyenin herhangi bir tarafı...

ŞANSAL BÜYÜKAĞA VE ERMAN TOROĞLU :vee forumun en heyecanlı en güzel yazılarını az sonra uğur oynatacak...evet hocca koca bir forumdaş ligini geride bırakık neler diyeceksin...
    şimdiiiee şansal bakıyosun foruma insanlar yazıyo ediyoda e be arkadaş o fontların hali ne? ama hocam sen böyle ikidebir müdahale cık ayıp yani ...neyse uğur oynattt sarrr uğurrr...

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: Evet kaynak araştırma komisyonu forumdaş'ı özelleştirmeye karar verdi...şimdi bunu bir şarkı ile kutlayalım..
    ''beraber yürüdük biz buuu yollardaaa....''

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN: olmamış şekli kötü fontar kötü şimdi diyeceksinki haftaya düzeltiriz ama olmazki haftayada gelip diyeceksinki haftaya düzeltirim ...
    10 üzerimden 5 veriyprum iyi paylaşımlar birde bu kıyafetin forumdaş için uygun deil....

2. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

BÜLENT ERSOY: Dünyaaa güzellerim benim avatarlarınız ne kadar güzel..
    Sayın site admini sizi açtığınız bu güzel eee sitemi deniyo ne deniyosa ona işte ondan dolayı sizi tebrik eder ilerlemesini dilerim inşallahhh...

söylenecek tüm sözleri söylemiş bülent ablamız :f106::f106:

3. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

RECEP TAYYİP ERDOĞAN:Evet kaynak araştırma komisyonu forumdaş'ı özelleştirmeye karar verdi...şimdi bunu bir şarkı ile kutlayalım..
    ''beraber yürüdük biz buuu yollardaaa....'':f118::f196:

4. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

REHA MUHTAR:Türkiye için forumdaş karşınızdayız,
    Efenim bugün bir forum keşfettim bir forum keşfettim forum keşfettim...forumdaş.net internette gezinirken rasladım gezerken rasladım rasladım rasladım....(bitmezzzz)
    forumdaş esen kal...:D

5. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

çok güzeller...

6. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

SİTE ADMİNİ:Yavrum gel seni filmler bölümüne mod yapayım:D :D :D :D

Şimdi bu Nuri Alçonun admin olmuş halimi oluyor Nurdin alemsin valla ne diyim hepisi çok güzeldi ama benim favorim bu :)

7. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

Sahi kimlermiş bunlar isim versin ortalık karıştırmasın yani..ona göre hemen ban ban..:f196:

8. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

MIKE TYSON:tüm forumdaş üyelerini çok seviyorum selamlarımı söylüyorum ancak forumu çok kirleten bazı kişiler var gözüme çok batmaya başladı daha yeni çıkardılar nezaretten...

9. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

Bütün medya forumumzla ilgilenmiş haberimiz yok :f106:

10. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

Sorma Blue Abla yaw bütün ünlüler Forumdaslıymış da bizim haberimiz yok..:f106:

11. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

O ne dedi bu ne dedi önemli değil asıl olan bizim ne dediğimizdir.. Kendimi Aristo amcama benzettim.. yaww..

12. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

Yazan Eller Dert Görmesin Çok Beğendim :D

13. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

RECEP TAYYİP ERDOĞAN:Evet kaynak araştırma komisyonu forumdaş'ı özelleştirmeye karar verdi...şimdi bunu bir şarkı ile kutlayalım..
    ''beraber yürüdük biz buuu yollardaaa....''

hepside çok hoştu paylaşımına teşekkürler

14. Cevap: Ünlüler Forumdaş İçin Ne Dediler ?

süperrrdiiiiii ellerine sağlık