Umut Mesajları

'Karışık Sözler' forumunda Aysell tarafından 8 Temmuz 2012 tarihinde açılan konu

1. 2013 Umut Mesajları

Umut Sözleri 2012

umutsuzluğa düşen bir insan hayattan kopar

her şarkıda bir umut var her şiirde bir gelecek var sen benim umudum ve gelecegimsin bebeğim senin için bu bestelerim siirlerim..

Umut,genç tutkuların dadısıdır. (Bickerstaff)

Kadınların umudu gün ışığında örülmüştür; bir gölge, onları karartır. (George Eliot)

Umut, çalışkanların rüyasıdır. (Plinius)

güzel sözler yazarken hayal ediyorum seni seni seviyorum derken umut doluyor içim sensiz olamam ben

Umutlar insanların hayatını güçlendirir umut olmadan yaşam zevksiz olur

Umut, uyanık adamın rüyasıdır. (Aristoteles)

Umut sadece eziyetin süresini artırır. (Friedrich Nietzsche)

umut demek umutsuz kaldığın anda umut ışığını görmek için çaba göstermektir.

Seni düşünür , seni özlerim , Sevgilerin özlemlerin derinliğinde .Ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , Bir sonbahar serinliğinde..

Az kork, çok umut et; az ye, çok çiğne; az homurdan, çok nefes al; az konuş, çok anlat; az nefret et, çok sev ve en güzel şeyler seninle olsun.

Acılı bir hayatla hayatsızlık arasında bir seçim yapmamı söyleseler, hiç duraksamadan acılı hayatı seçerim. İnsanlar hayatın ne kadar kötü olduğunu söylerse söylesinler, ben umudumu asla kaybetmedim. Henüz nasıl umut kaybedileceğini öğrenmedim. (William Faulkner)