Twitter'de Internet Explorer Geyikleri

'Teknik Yardım' forumunda EyLüL tarafından 9 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. İşte Twitter'de Internet Explorer geyikleri

Internet Explorer dün akşam saatlerinde Twitter'ın TT listesine girdi. Binlerce kullanıcı Internet Explorer'ın yavaşlığından dert yanarken, tarayıcı hakkında şikayetlerini espirili bir dille gösterdi işte bu esprili şikayetlerden bazıları sizlerle..İşte Twitter'de Internet Explorer geyikleri...

CanerTomruk
    Yeni yılınız kutlu olsun (internet explorer'dan yazıldı)

Mahmut_Dye_Biri
    Tarkan yılbaşında konser vermiyor -İnternet Explorer

sergen_atti
    İnternet Explorer açıp Google Chrome indirmek sevgiliyi bırakıp kankasıyla çıkmak gibi sanki.

Mahmut_Dye_Biri
    Göktürk 2 uzaya fırlatıldı -İnternet Explorer

vefacaglar
    bazen yanlışlıkla internet explorer logosuna tıklıyorum. onu kapatmak için ilk önce 10 dk açılmasını bekliyorum.

barisgdk
    Haftasonu zaman Google Chrome hızında geçerken, hafta içi İnternet Explorer hızını aşamıyor !

Beyefendicik
    Okullar salı günü tatil!!! İnternet Explorer

MetinCan
    Biz arkadan bıçaklamayı internet explorer'a "Google Chrome Download" yazarken öğrendik.

Fikretturkoglu
    internet explorer bana çok hata yaptı. Yoksa ben ondan vazgeçmezdim...

AtaySuay
    Fizik dersi adeta bir İnternet Explorer ,bi ders bu kadar mı uzun sureer!?

Babylon2735
    Kızların hazırım demesi ve evden inme süresi İnternet Explorer dan bile yavaş olması gibi bir gerçek var

AhmetUnal93
    internet explorer deyip küçültmeyın bi bayanın makyaj yapabılmesıne göre jet...

deon
    Google Chrome 23, Firefox 18, Opera 12, Internet Explorer 10, Safari 6

aleynaturkylmz
    Yanlışlıkla internet explorer sayfası açan gencin, sayfayı kapatma mücadelesinde 36. dakikaya girildi..

salihhikmet
    Bilgisayar başındayken zaman, Google Chrome hızında geçerken okulda/işyerinde İnternet Explorer hızında geçiyor..

BoraHaldun
    internet explorer kadar ömrünüz olsun ...

TokusMurad
    ''Sen gider Firefox, Chrome kullanırsın ama cenazene İnternet Explorer gelir.'' -Windows

daltazar
    Microsoft ailesi olarak Genç Türkiye Cumhuriyeti"nin 4. kuruluş yıldönümünü saygıyla kutluyoruz - internet explorer

?LeventEmreYurda
    Bazı günler İnternet Explorer gibi

?omrsngz
    Bugün deprem olmuş, internet explorer gibiyim daha yeni öğreniyorum.

2. Cevap: Twitter'de Internet Explorer Geyikleri

Bugün deprem olmuş, internet explorer gibiyim daha yeni öğreniyorum :)