Twitterda En Çok Takip Edilenler

'Sosyal Medya' forumunda zamaneanne tarafından 17 Haziran 2012 tarihinde açılan konu


  1. Twitterda En Çok Takip Edilenler



    Twitterda En Çok Takip Edilen Ünlüler



    Yabancı Kullanıcılar

    1. Lady Gaga (@ladygaga, 16,425,213)
    2. Justin Bieber (@justinbieber, 14,901,452)
    3. Katy Perry (@katyperry, 12,491,526)
    4. Kim Kardashian (@kimkardashian, 11,563,052)
    5. Britney Spears (@britneyspears, 11,388,800)
    6. Barack Obama (@barackobama, 11,326,837)
    7. Shakira (@shakira, 10,802,237)
    8. Rihanna (@rihanna, 10,073,974)
    9. Taylor Swift (@taylorswift13, 9,457,443)
    10. Selena Gomez (@selenagomez, 8,603,871)

    Türk Kullanıcılar


    Cem Yılmaz
    1.680.406

    Abdullah Gül
    1.304.267

    Demet Akalın
    1.189.595

    Gülben Ergen
    1.151.425

    Okan Bayulgen
    1.099.240

    Sertab Erener
    1.058.172

    Hülya Avşar
    945.330

    Ata Demirer
    920.468

    Recep Tayyip Erdoğan
    897.690

    Hilal Cebeci
    853.232

    Ayşe Özyılmazel
    844.054

    Nil Karaibrahimgil
    592.394

    Seba Tümer
    567.873

    Kemal Kılıçdaroğlu
    505.492

    Erdil Yaşaroğlu
    461.375

    Elif Şafak
    446.463

    Alex de Souza
    446.369

    Cüneyt Özdemir
    434.109

    İclal Aydın
    409.410