Twitter Hesap Dondurma

Konusu 'Twitter' forumundadır ve Aysell tarafından 4 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. Aysell Üye

Twitter hesabı nasıl dondurulur
    Twitter Hesap dondur

Twitter'da hesabınızı dondurmak için Ayarlar --> Hesap bölümünün en alt kısmında Hesabımı Devredışı bırak seçeneğini göreceksiniz. Ona tıklayın.

Kullanıcı veriniz yalnızca 30 gün için saklanır ve bu sürenin sonunda kalıcı olarak silinir. Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra 30 gün içinde giriş yaparak tekrar etkinleştirebilirsiniz.
  2. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Cevap: Twitter Hesap Dondurma

peki simdi bu hesabi dondurdugumuzda takipciler ve takip edilenler silinecek mi?
  3. Misafir

Misafir Ziyaretçi

30 gün içinde tüm her şey kalıyor. 30 günden sonra kalıcı olarak hesap siliniyor.
  4. Misafir

Misafir Ziyaretçi

hesabımı neredeyse 2 aydır hiç açmadım şimdi de giriş yapamıyorum . yardımcı olur musunuz?
  5. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Ben hesabimi devre disi biraktim ve 2 gün sonra tekrar girdigimde takipcilerim ve takip ettiklerim silinmisti ne yapabilirim
  6. Misafir

Misafir Ziyaretçi

hesabınız bir kaç gün içinde eski haline geri dönecektir. twitter hesabınızı dondurduğunuz da 30 gün içinde geri açarsanız hesabınızda takipçilerinizi ve takip ettiklerinizi 0 olarak görebilirsiniz bu durum bir kaç gün içerisin de normale döner.
  7. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Devre disi biraktim girmeye ççalışıyoum fakat gecersiz id ve sifre diyor?
  8. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ya benim takipçilerim 0 olarak görnüyo ama ben başka hesap açıp kendi hesabımı takip ettiğimde tekrar aynı haline geliyo e takipçilerime tıklıyorum aynı sadece sayısı sıfır ya bi çare bulun